Топ-10 найбільш затребуваних професій майбутнього

Для всіх, хто сьогодні тільки збирається отримувати або вища, або середню професійну освіту дуже актуальним є питання затребуваності обраної спеціальності. Адже за останні 20 років пріоритети істотно змінилися і популярні в 1990-х економісти і юристи активно переучуються і шукають нову роботу.

Пропонуємо наш Топ-10 професій майбутнього - це десятка спеціальностей, володіння якими точно дозволить знайти стабільну і добре оплачувану роботу.

Зміст:

  • 10. Фахівці з електроніки
  • 9. Маркетинг і продажі
  • 8. Хіміки
  • 7. Вчителі початкових класів
  • 6. Екологи
  • 5. Логісти
  • 4. Інженери
  • 3. Дипломовані медсестри
  • 2. Нанотехнологи
  • 1. Розробники програмного і апаратного забезпечення

10. Фахівці з електроніки

Гаджети, комп'ютери, роботи все більше заповнюють наше життя. Але для їх створення потрібні кваліфіковані кадри, завдання яких - робота на надскладне і точному обладнанні. Явна перевага для володаря електротехнічної спеціальності - це знання англійської мови.

9. Маркетинг і продажі

Знаходити споживача для самої різної продукції стає все складніше, а значить, зростає попит з боку роботодавців на професіоналів в області продажів. Найбільш затребувані фахівці, що поєднують освіту в галузі економіки, юриспруденції та маркетингу.

8. Хіміки

Високий попит на фахівців в області хімії демонструють енергетичні, фармакологічні, металургійні і медичні компанії. При всій складності предмета саме хімія відкриває перед майбутнім професіоналом широкі перспективи.

7. Вчителі початкових класів

Політика, спрямована на підвищення народжуваності приносить свої плоди - кількість першокласників з кожним роком збільшується. А ось вчителів катастрофічно не вистачає. Тому саме вчитель молодших класів стає одним з найбільш затребуваних фахівців.

6. Екологи

Вимоги до безпеки промислового обладнання, транспорту, енергетичних вузлів стають все суворіше. А отже, зростає попит на екологів, які стають все звичніше в штаті будь-якого великого підприємства.

5. Логісти

Транспортні потоки, інформаційні ресурси, розподіл матеріальних запасів - будь-яка з цих областей вимагає присутності логіста. Для фахівця з логістики дуже важливі аналітичні здібності, системне мислення, швидкість реакції.

4. Інженери

Вищий пілотаж - це поєднання технічного інженерної освіти з економічною або юридичною. Т. к. Російська промисловість відчуває гостру нестачу кадрів в менеджменті середньої ланки. Також капіталізацію інженера істотно підвищить знання англійської, німецької, а також китайської мов.

3. Дипломовані медсестри

Молодший медичний персонал украй затребуваний і в державних медичних центрах, і в приватних клініках. Сьогодні наявний персонал стрімко наближається до пенсійного віку, а молодих кваліфікованих медсестер дуже не вистачає на ринку.

2. Нанотехнологи

Люди цієї професії займаються створенням нано-роботів, мінімалістичний мікросхем, інженерією на атомному рівні. На жаль, досить складно знайти навчальний заклад, в якому нанотехнологій навчають на гідному рівні.

1. Розробники програмного і апаратного забезпечення

Найбільш затребувана професія майбутнього дозволяє реалізувати себе в безлічі областей - це створення і підтримка web-сайтів, робота з серверними системами, розробка мобільних додатків. При цьому по-справжньому затребуваними стають висококваліфіковані професіонали, т. К. Програмістів середнього рівня на ринку більш ніж достатньо.