Топ-10 найбільш непотрібних побутових приладів

Британські соціологи з'ясували, що кожен третій побутовий прилад використовується не більше 6 разів на рік. Кожен десятий прилад взагалі залишається лежати без діла, займаючи дорогоцінне місце і викликаючи роздратування господарів.

Для того, щоб поберегти сімейний бюджет і місце в домашніх шафах і коморах, пропонуємо вивчити найнепотрібніші побутові прилади . Саме ці "девайси" частіше за інших стають мертвим вантажем, а значить, не варті витрачених грошей.

Зміст:

  • 10. Фритюрниця
  • 9. Локшинорізка
  • 8. Ломтерезка
  • 7. Електровіник
  • 6. Мантоварка
  • 5. Пароочиститель
  • 4. Масажна ванночка для ніг
  • 3. Тостер
  • 2. Фільтр
  • 1. Мороженщіце

10. Фритюрниця

Навіть великі шанувальники картоплі фрі, як правило, не готують її регулярно в домашніх умовах. Причини очевидні - висока витрата рослинного масла і електроенергії, прагнення до переходу на здорове харчування, а також незручність догляду за приладом.

9. Локшинорізка

Звичайно, домашня локшина дуже смачна. Але в прагненні повністю забезпечити сім'ю домашніми макаронними виробами не варто купувати досить громіздкий і дорогий девайс. Як правило, ентузіазм швидко проходить, а місце на кухні під лапшерезку як і раніше необхідно. До речі, маленькі дешеві паста-машини китайського виробництва розчаровують господинь ще швидше, ніж більш дорогі італійські аналоги.

8. Ломтерезка

Можливо, цей прилад буде затребуваним для сім'ї з 10-12 чоловік.Але, як правило, нарізати 3-4 шматочки хліба або скибочки ковбаси простіше звичайним ножем, ніж електричним девайсом, що вимагає відходу і місця для зберігання.

7. Електровіник

В гонитві за чистотою багато набувають собі такого диво-помічника. Ось тільки місця він займає більше, ніж звичайна статева щітка, плюс - споживає електрику, а ось забезпечують гідну якість прибирання тільки досить дорогі моделі.

6. Мантоварка

Можливо, цей прилад буде затребуваним в Центральній Азії, але російські господині найчастіше включають свою мантоварку не частіше пари раз на рік. При наявності ж в господарстві пароварки прилад і зовсім стає чимось зайвим.

5. Пароочиститель

На перший погляд, прилад може стати вірним помічником, так як дозволяє справлятися зі стійкими забрудненнями без використання шкідливої ​​хімії. Однак практика показує, що почистивши меблі, сантехніку і кахельну підлогу, більшість господинь прибирає пароочиститель "в довгий ящик". Так чи не простіше на ці кошти викликати додому раз на рік хімчистку для м'яких меблів і клінінг для санвузлів.

4. Масажна ванночка для ніг

Приємний прилад, який, на жаль, не назвеш корисним. По-перше, домашні СПА-процедури вимагають часу, по-друге, після використання ванночку треба мити і десь зберігати, по-третє, недорогі моделі, як правило, не мають достатньої потужності для нормального масажу.

3. Тостер

Один з найпопулярніших побутових приладів, придбаних в подарунок. І один з найбільш непотрібних. Ніхто не ставив перед собою мету відстежити "круговорот тостерів в природі". Але опитування свідчать, що велика частина цих приборчиков передаровується по кілька разів, а потім закінчує свій вік в темному кутку якийсь комори.

2. Фільтр

Така кількість варених яєць, яке виправдовує покупку огляди нових, не вживає жодна пересічна родина. Безумовно, яйця складають важливу частину раціону. Але заради пари-трійки яєць на тиждень точно не варто захаращувати кухонний простір. До речі, найпопулярнішим "яєчним" блюдом, за даними дослідників, є омлет. А ось відварені яйця ми їмо не так вже й часто, як може здатися.

1. Мороженщіце

За даними видання "Times", саме прилад для приготування домашнього морозива визнаний самим марним в господарстві. З 1500 опитаних домогосподарок, при наявності морозивницею, жодна з них не використовувала цей девайс частіше двох разів на рік. І ніхто з опитаних не вказав, що бажав би отримати такий прилад в подарунок при його відсутності в господарстві.