Вибір Редакції
  Error SQL. Text: Out of resources when opening file '/var/tmp/#sql_64e4_76.MAD' (Errcode: 24). SQL: SELECT url,title,h1 FROM `uk_content` WHERE img!='' ORDER BY RAND() LIMIT 5;

Топ-10 найбільш корисних додатків для iOS і Android

Розробники мобільних додатків щотижня пропонують будь-які новинки для найпопулярніших операційних систем - iOS і Android. Однак більша частина додатків, на жаль, не відрізняються якістю і функціональністю.

В сьогоднішній Топ-10 увійшли найкорисніші мобільні додатки для iOS і Android , схвалені тисячами користувачів з різних країн.

Зміст:

 • 10. TripIt
 • 9. Translator with Speech HD
 • 8. AccuWeather
 • 7. Documents To Go
 • 6. Cool Shops
 • 5. "Гарант" / "КонсультантПлюс"
 • 4. Wikihood
 • 3. Shoto
 • 2. А Free Wi-Fi Finder
 • 1. ABBYY Business Card Reader

10. TripIt

Додаток незамінне для любителів поїздок і подорожей. Виславши на адресу plans @ tripit. com все підтвердження на покупку квитків, бронь готелю, трансфер і т. д., можна отримати єдиний маршрут, забезпечений метеозведення, докладною картою і іншими корисними даними. Незамінне для топових смартфонів 2013 року.

9. Translator with Speech HD

Ця програма-поліглот, яке не тільки переведе будь-яку фразу, але і озвучить її. Програма стане в нагоді в будь-якій точці світу, адже вона підтримує 54 мови, серед яких досить рідкісні прислівники.

8. AccuWeather

Всіляких додатків для відстеження погоди безліч. Але AccuWeather - найточніший і популярний сервіс. За допомогою цього авторитетного додатки отримують зведення погоди навіть зарубіжні та російські ЗМІ. AccuWeather дозволяє отримувати і погодинної і довгостроковий прогноз, створювати списки міст, оновлювати інформацію в зручному для користувача режимі.

7. Documents To Go

Незважаючи на те, що мобільні пристрої не настільки функціональні при роботі з документами, як ноутбуки і стаціонарні ПК, вони часто використовуються для роботи з таблицями, текстом і файлами презентацій. Documents To Go - найкорисніший серед офісних пакетів для мобільних пристроїв, що дозволяє, в тому числі, працювати з хмарними сервісами.

6. Cool Shops

Додаток призначений для пошуку магазинів таких "Мекка моди", як Рим, Париж, Берлін, Нью-Йорк і т. Д. Для кожної торгової точки передбачена фотогалерея та опис. Окрема функція дозволяє скласти найбільш раціональний шопінг-маршрут.

5. "Гарант" / "КонсультантПлюс"

Обидві довідкові правові системи надзвичайно популярні, тому мати їх у своєму мобільному - однозначно корисно. Обидві програми можна порівняти за функціональністю і однаково добре працюють на iOS і Android, забезпечуючи безкоштовний доступ до кодексів, федеральному законодавству, оглядам змін і новин.

4. Wikihood

Безкоштовний додаток містить масу інформації з Вікіпедії на найрізноманітніші теми: від культури і пам'яток до політики, розваг і життя знаменитостей.

3. Shoto

Це мобільний додаток призначений для обміну фотографіями. Програма дозволяє розмежувати доступ до перегляду фото між групами користувачів, а також допомагає автоматично згрупувати знімки, зроблені в один час і в одному місці, формуючи альбоми.

2. А Free Wi-Fi Finder

Наявність такого додатка в мобільнику виручить в безлічі самих різних ситуацій. Адже Free Wi-Fi Finder допомагає знайти найближчу безкоштовну точку доступу до всесвітньої павутини.

1. ABBYY Business Card Reader

Найкорисніше додаток випускається для iOS і Android систем.Це просто знахідка для активних ділових людей, постійно обмінюються візитними картками. Програма призначена для розпізнавання зробленого знімку візитки. Business Card Reader менш ніж за хвилину визначає поля і переносить дані з візитної картки в список контактів мобільного пристрою. Сервіс доступний на 20 мовах.