Топ-10 найбільш незвичайних басейнів при готелях

Один з найбільш авторитетних в мережі ресурсів, присвячених подорожам, TripAdvisor опублікував десятку готелів, в яких головною родзинкою є воістину карколомний басейн. Химерні форми, неймовірні розміри і сміливі дизайнерські рішення заслужено привернули увагу експертів TripAdvisor.

Топ-10 найбільш незвичайних басейнів при готелях ми пропонуємо сьогодні вашій увазі.

Зміст:

  • 10. Hanging Gardens Ubud, Індонезія, Балі
  • 9. Amangiri, США, м Біг-Вотер
  • 8. Westin Maui Resort and Spa, США, Мауї
  • 7. The Library, Таїланд, Самуї
  • 6. Hotel du Cap Eden-Roc, Франція, м Антіб
  • 5. Semiramis, Греція, Афіни
  • 4. Golden Nugget Hotel, США, Лас-Вегас
  • 3. One & Only Reethi Rah, Maldives, Мальдіви, Північний Мале
  • 2. Holiday Inn Pudong Kangqiao, Китай, Шанхай
  • 1. The Oberoi Udaivilas, Індія, Удайпур

10. Hanging Gardens Ubud, Індонезія, Балі

Готель "Висячі сади" є комплексом класу люкс. Розташований він не на узбережжі, а в центрі романтичного острова Балі в оточенні великих рисових терас і джунглів. Тому вигадливий дворівневий басейн має великий попит у гостей, які не хочуть залишати готель заради поїздки на пляж.

9. Amangiri, США, м Біг-Вотер

Курортний комплекс, загублений серед каньйонів штату Юта, є справжньою оазою серед пустелі. Тутешній басейн органічно вписаний в навколишній ландшафт. Архітектори зберегли природні скелі, гармонійно поєднавши їх лаконічним прямокутним контуром басейну.

8. Westin Maui Resort and Spa, США, Мауї

На території цього гавайського готелю розташований не один басейн, а комплекс з п'яти сполучених між собою басейнів, оточених тропічної зеленню. Тут плавання стане воістину захоплюючим заняттям, адже не виходячи з води можна дістатися з одного кінця немаленького готельного комплексу в інший.

7. The Library, Таїланд, Самуї

В переважній більшості випадків басейни вимощені блакитною плиткою, підкреслює водну гладь. Однак постояльцям The Library належить заплив в коралово-червоний басейні.

6. Hotel du Cap Eden-Roc, Франція, м Антіб

Басейн цього готелю буквально вписаний в скелю. У процесі купання можна спостерігати приголомшливі морські пейзажі, які особливо гарні під час заходу. Серед постояльців готелю чимало світових знаменитостей.

5. Semiramis, Греція, Афіни

П'ятизірковий готель був оформлений за ескізами індустріального дизайнера Каріма Рашида. Басейн готелю вимощений різнобарвною мозаїкою і органічно вписується в сучасні форми і неординарні дизайнерські рішення.

4. Golden Nugget Hotel, США, Лас-Вегас

Відпочиваючи в релакс-зоні басейну цього готелю можна спостерігати за тим, що відбувається у величезному акваріумі, встановленому навпроти. А подивитися є на що - в акваріумі прокладена акрилова труба, по якій крізь товщу води скочуються постояльці готелю, спускаючись з екстремальної водної гірки.

3. One & Only Reethi Rah, Maldives, Мальдіви, Північний Мале

Багаторівневі басейни-Інфініті, здається, не мають країв. Дизайнери постаралися так вписати штучні водойми в територію готелю, що вони буквально зливаються з бірюзовими водами океану.

2. Holiday Inn Pudong Kangqiao, Китай, Шанхай

Басейн, розташований на 25-му поверсі чотиризіркового готелю, як ніби приліплений до стіни будівлі.Стінки і підлогу басейну виконані з надміцного прозорого акрилу. Тому плавці можуть насолоджуватися видом з величезної висоти, а цікаві туристи - спостерігати за екстремальним купанням.

1. The Oberoi Udaivilas, Індія, Удайпур

Цей розкішний готель вже миготів у нашому рейтингу найкращих. Місцевий басейн являє собою нескінченну водну гладь, що простягнулася вздовж прекрасних будівель в східному стилі. Невеликі "затоки" по всій протяжності басейну відносяться до окремих апартаментів.