Топ-10 найбільш незвичайних інтернет-сайтів

На безкрайніх просторах Інтернету зустрічаються часом сайти, які вражають своєю оригінальністю. Якісь сторінки виділяються дизайном, інші - незвичайною подачею матеріалу, треті - особливою ідеєю, деякою родзинкою.
У нинішній добірці ми зібрали Топ-10 найбільш незвичайних інтернет-сайтів . Можливо, відвідування цих сторінок доставить вам задоволення і відверне від сірих буднів.

Зміст:

  • 10. ijustmadelove. com
  • 9. howmanypeopleareinspacerightnow. com
  • 8. humandescent. com
  • 7. inoyan. narod. ru / kaleidoskop. swf
  • 6. thefirstworldwidewebsitewerenothinghappens. com
  • 5. button. dekel. ru
  • 4. stenadobra. ru /
  • 3. life-sense. ru
  • 2. safestyle-windows. co. uk / secret-door
  • 1. budist. ru

10. ijustmadelove. com

Оригінальний сервіс на базі Google Maps дозволяє відзначити на карті місця, в яких ви займалися любов'ю. Кожну мітку можна доповнити текстом і навіть картинками. На сьогоднішній день на мапі світу відвідувачами ресурсу проставлено більше 287 тисяч міток.

9. howmanypeopleareinspacerightnow. com

Цей безумовно дуже незвичайний сайт пропонує абсолютно точно дізнатися, як багато народу на даний момент знаходиться в космосі. На сторінці відбивається виключно кількість космонавтів, а також їх імена і число днів, проведених на орбіті.

8. humandescent. com

Схрестити бульдога з носорогом стало простіше простого. Як і зебру з пінгвіном або курку з метеликом. Досить дивні фантазії авторів проекту можуть призвести згубний враження на вразливих і психічно нестійких відвідувачів.Загалом, нервових просимо не дивитися.

7. inoyan. narod. ru / kaleidoskop. swf

Сторінка представляє собою віртуальний калейдоскоп. Не потрібно нічого обертати, заплющує одне око - досить просто спостерігати за переміщенням кольорових фрагментів на екрані. Ось тільки швидкість зміни картинки, мабуть, трохи вище комфортною для ока.

6. thefirstworldwidewebsitewerenothinghappens. com

Назва цього сайту перекладається буквально так: перший сайт у всесвітній павутині, де нічого не відбувається. І назва абсолютно точно відображає суть сторінки. Тут не буде оновлень, новин, спілкування ... Не буде взагалі нічого, крім лаконічного заклику "Have a brake" - "Зроби перерву"!

5. button. dekel. ru

Якщо все з рук валиться, справи не ладяться, з прапорів підступає аврал на роботі, а з тилу - депресія - вам сюди! На сайті відвідувачів чекає чарівна кнопка "Зробити все добре". Процес "діяння" займає кілька секунд, після чого на екран виводиться підтвердження "Зроблено все добре".

4. stenadobra. ru /

Ділитися позитивом можна не тільки в житті реальному, а й у віртуальному. Для цього і призначений цей незвичайний сайт. Натиснувши на "Кнопку добра", можна побажати чогось хорошого всім і кожному. Також на сайті є інтернет-магазин всяких дрібниць з позитивними написами.

3. life-sense. ru

Всі ми рано чи пізно все ж замислюємося над сенсом життя. Але знайти горезвісний сенс далеко не просто. Допомогти беруться автори незвичайного проекту life-sense. Кожен раз, оновлюючи сторінку, користувач бачить одне з 8 сотень висловлювань, покликаних полегшити пошук життєвого сенсу.

2. safestyle-windows. co. uk / secret-door

Цей проект був розроблений британським виробником вікон і дверей Safestyle.Відвідувачу сторінки пропонується відкрити секретну двері. А що за нею? Так все, що завгодно: термальні джерела в Японії, спорт-бар в Ванкувері, турецький хамам і сотні інших місць. Заздалегідь передбачити результат неможливо.

1. budist. ru

Перший у всесвітній павутині соціальний будильник пропонує незвичайний сервіс для тих, хто вже зненавидів слухати вранці писк стандартного будильника. Незнайомці будять незнайомців. Один анонімний користувач дзвонить другого, щоб розбудити в призначений час. Перший називається "будістом", другий - "Сонею". До проекту приєдналися вже більше мільйона користувачів.