Топ-10 найбільш незвичайних знахідок митників

Робота митника сповнене сюрпризів - часом через кордон намагаються провезти зовсім неординарні речі. Про них ми і розповімо в сьогоднішній десятці.

Звичайно, частіше на кордоні виявляють незаконну контрабанду, зброю або наркотики, але зустрічаються, наприклад, очні яблука, сушені комахи або черепа. Представляємо Топ-10 найбільш незвичайних знахідок митників .

Зміст:

  • 10. Сушені гусениці
  • 9. Грецькі статуї
  • 8. Тістечка з начинкою з грошей
  • 7. Скелет
  • 6. Єгипетський саркофаг
  • 5. Рептилії
  • 4. Черепа
  • 3. Очні яблука
  • 2. Цибулини з кокаїном
  • 1. Рідкісні тварини

10. Сушені гусениці

Десятки тисяч висушених комах були упаковані в поліетиленові пакети і мішковину в британському аеропорту Гетвік. Ввезти до Британії гусениць намагався 22-річний пасажир рейсу із західноафриканської країни Буркіна-Фасо.

9. Грецькі статуї

Кілька статуй, датованих 6 століттям до нашої ери, були вилучені на грецькій митниці з багажу туриста. Імовірно, статуї були вкрадені з розкопок поблизу Коринфа.

8. Тістечка з начинкою з грошей

На німецькій митниці в 2012 році було вилучено вантаж пісочних тістечок з начинкою. Всередину кожної трубочки з кремом була вставлена ​​туго скручена купюра чималого номіналу.

7. Скелет

У мюнхенському аеропорту були затримані дві італійки, в валізі яких рентгенівське сканування виявило наявність людського скелета.Жінки пояснили, що скелет належить члену сім'ї, який помер в Бразилії, але мріяв бути похованим в Італії. На незвичайний вантаж були пред'явлені супровідні документи.

6. Єгипетський саркофаг

В аеропорту Майамі був затриманий пасажир, який перевозив в багажі єгипетський саркофаг віком 3 тисячі років. Виявилося, що Захі Хавасс, глава Верховної ради Єгипту з антикваріату, повертав на батьківщину вкрадений сотню років тому саркофаг.

5. Рептилії

У 2009 році в аеропорту Сіднея був заарештований 24-річний пасажир, який намагався вивезти з країни чотирьох змій і близько десятка живих ящірок, упакувавши тварин в звичайний валізу.

4. Черепа

На грецької митниці був затриманий багаж двох американських туристів, в якому виявили шість людських черепів. Туристи стверджували, що черепа були куплені в сувенірній крамниці, і покупці були впевнені, що вони не справжні.

3. Очні яблука

У 2007 році в аеропорту Станстед в багажі одного з пасажирів знайшли 10 очних яблук, які плавали в банку варення. На щастя, очі виявилися несправжніми.

2. Цибулини з кокаїном

У лондонському аеропорту Хітроу був затриманий африканський принц, в багажі якого знайшли видовбані цибулини, начинені кокаїном на суму 163 тисячі фунтів. Такий незвичайний спосіб перевезення в пахучих цибулинах повинен був збити з пантелику собак, які беруть участь в пошуку наркотиків.

1. Рідкісні тварини

У багажі пасажира з ОАЕ, що вилітає рейсом Бангкок-Дубаї, тайські митники виявили чотирьох дитинчат леопарда, малайського ведмедика-біруанга, дитинча белощекого гібон, чорно-хохлату мармазетки, двох макак і азіатського чорного ведмедика.