Топ-10 найстрашніших монстрів

Дивно, але в нинішній час люди бояться не кінця світу, а усіляких монстрів з казок і легенд. Деякі бояться навіть здавалося б таких нешкідливих персонажів як Санта-Клаус або Дід Мороз. І напевно вже пора дати цій фобії наукова назва, але психологи поки мабуть не готові до такого кроку, наївно вважаючи що страх пройде.

Ми ж сьогодні розглянемо топ-10 найстрашніших монстрів на суб'єктивну думку одного з читачів сайту.

Зміст:

  • 10 місце. Джек-стрибунець.
  • 9 місце.
  • 8 місце - Лавлендскій ящір.
  • 7 місце займає Доверскій демон
  • 6 місце завдяки ірландцям зайняли Лепрікон, феї і ельфи.
  • Серединку топа - 5 місце займає Людина-метелик.
  • 4 місце з пошаною зайняв Диявол з Джерсі.
  • 3 місце було зайнято завдяки Інтернету.
  • 2 місце очолило знамените Лохнеське чудовисько.
  • Лідером став Йеті, він же Снігова людина.

10 місце. Джек-стрибунець.

Страшний монстр, одягнений в шолом і чорний плащ, який має кігті і дихаючий полум'ям. Часто нападає на людей, проте до цих пір не спійманий. Для вчених він і зараз є загадкою, адже немає жодного технічного засобу, що дає можливість так стрибати.


9 місце.

Як не дивно, але його зайняли динозаври. Ще не перевелися ті, хто думають, що в Африці досі живуть літаючі істоти схожі з птеродактилями. Або на кого-то дуже сильно вплинув фільм «Аватар», або дійсно існує таке подобу.


8 місце - Лавлендскій ящір.

Зовні схожий на собаку, проте відрізняється тілом вкритим лускою і головою жаби. Не дуже хотілося б зустріти таку ось «собачку» ...


7 місце займає Доверскій демон

- велика голова, маленьке тіло, тонка шия. Джон Бакстер (15 років) помітив це дивна істота і гукнув, але воно злякалося і побігло в ліс. Він зробив спробу наздогнати дивна істота і побачив, як воно стоїть, обхопивши руками дерево. У істоти персиковий колір і яскраво помаранчеві очі.


6 місце завдяки ірландцям зайняли Лепрікон, феї і ельфи.

В Ірландії вірять, що феї насправді не добрі, як це прийнято вважати, а злі. Пояснюється популярністю пива в Ірландії.


Серединку топа - 5 місце займає Людина-метелик.

Багато разів його бачили в Західній Вірджинії в Пойнт-Плезант в 60-х роках. За описом очевидців - двометрове сіре істота, схоже з людиною, має людські ноги, але не має рук - замість них триметрові крила. голова відсутній, проте палаючі очі червоного кольору є. На нього списують міст, що обвалився 15. 12. 67. Чого тільки не придумають будівельники, щоб не потрапити до в'язниці за неякісно виконану роботу.


4 місце з пошаною зайняв Диявол з Джерсі.

Цей людиноподібний монстр з'явився десь в 18 столітті. Має властивість ставати невидимкою. Собача голова на довгій шиї, схожа з породою коллі. Ноги чорні, закінчуються не ступнями, а копитами. Наявність крил дозволяє йому літати. З кінця 20 століття і до нинішнього моменту тримає в страху передмістя Нью-Джерсі, Хоча з того моменту його більше ніхто не бачив ...


3 місце було зайнято завдяки Інтернету.

Зайняв його Чупакабра.Мешкає в Україні (будьте уважні!) З 1995 року, займається висмоктуванням крові зі своїх жертв. Розміри як у шимпанзе, при цьому скаче як кенгуру. Перевершив усіх героїв дитячих страшилок завдяки червоним очам, волосаті рукам, зміїному мови і зубах як у вампіра.


2 місце очолило знамените Лохнеське чудовисько.

Вчені багато разів досліджували озеро, але так нічого не змогли там знайти.


Лідером став Йеті, він же Снігова людина.

Вчені в нього не вірять, проте очевидців хоч відбавляй. Це великий людиноподібний монстр, весь покритий шерстю. Володіє великою силою і огидним запахом.