Топ-10 найстильніших акторів 2012 року

Про кого постійно не припиняються плітки? Найдрібніші подробиці чиїй зовнішності фанати готові обговорювати годинами? Хто є законодавцем моди в масах? Це зовсім не модельєри, хоча без них також складно обійтися, це - відомі і улюблені багатьма актори фільмів і серіалів. Саме вони, що віщають до нас з екранів кінотеатрів і телевізорів, в кінці кінців привносять власний стиль в усі світові рейтинги і топи. Так як зірки постійно знаходяться на очах у громадськості, то і стиль їхнього одягу не може надати непоміченим. Саме для тих, кому не байдужий зовнішній вигляд знаменитостей, і призначений топ-10 найстильніших акторів 2012 року .

Рейтинг був опублікований в одному з авторитетних чоловічих журналів, представивши громадськості найбільш стильних чоловіків-знаменитостей, вік яких не перевищує 30 років.

Зміст:

  • 10. Ед Вествік.
  • 9. Джастін Бібер.
  • 8. Ендрю Гарфілд.
  • 7. Дональду Гловеру.
  • 6. Нік Джонас
  • 5. Армі Хаммер
  • 4. Джо Джонас
  • 3. Замикає трійку лідерів 29-річний Джек Х'юстон
  • 2. На другому місці Деніел Редкліфф.
  • 1. Даррен Крісс.

10. Ед Вествік.

Британському актору і музиканту 24 роки, а відомий він в першу чергу завдяки ролі Чака Басса, яку Ед виконав у відомому телесеріалі "Пліткарка".

9. Джастін Бібер.

Дев'яте місце міцно утримує вісімнадцятирічний канадський співак і актор. Нагадаємо, що популярність йому надав дебютний сингл під назвою "One Time", випуск якого припав на 2009 рік.

8. Ендрю Гарфілд.

На восьмому місці серед топ-10 найстильніших акторів 2012 року. Цьому актору з Велікобрітаніі28 років, а світова популярність прийшла до хлопця завдяки картині "Соціальна мережа" 2010 року, в якій він виконав роль Едуардо Саверіна.

7. Дональду Гловеру.

Сьоме місце в рейтингу. Цей американський сценарист, продюсер, композитор і актор буде відомий російським обивателям по фільму "Маппет" 2011 року та серіалу "Спільнота".

6. Нік Джонас

- популярний американський співак, композитор і актор. Ніку 19 років і він є одним з учасників групи під назвою Jonas Brothers.

5. Армі Хаммер

- утримує п'яте місце серед найстильніших акторів. Американському актору 25 років, а найзнаменитіша з виконаних ним ролей - це роль близнюків Тайлера і Кемерона Вінклвоссів у відомому фільмі "Соціальна мережа", що вийшов в прокат в 2010 році.

4. Джо Джонас

- 22-річний американський музикант, співак, танцюрист і актор. Джо - другий в цьому списку, хто відноситься до складу групи Jonas Brothers.

3. Замикає трійку лідерів 29-річний Джек Х'юстон

- британський актор, що став знаменитим після виходу третього епізоду відомої саги, картини "Сутінки. Сага. Затемнення" в 2010 році.

2. На другому місці Деніел Редкліфф.

- який так хоче позбутися від переслідує його ореолу чарівника і шукає себе в новому жанрі - на цей раз драматичному. 22 річний актор, який зіграв юного мага Гаррі Поттера в низці неймовірно популярних фільмів.

1. Даррен Крісс.

На першому місці в цьому рейтингу, що зібрав воєдино найстильніших представників шоу-біз у віковій категорії до 30 років, ще один Гаррі Поттер. Правда, на цей раз мова йде про Дарреном Кріссе- 25-річному акторові, який раптово для самого себе перетворився в впізнаване обличчя після виконання ролі юного чарівника в декількох однойменних мюзиклах.Не меншу частку уваги надав Даррену і серіал підлогу назвою "Хор", в якому він зіграв роль студента Блейна Андерсона, колишнього відкритим геєм.

Можливо, рейтинг журналу GQ і виявився дещо несподіваним для фанатів кінематографу, так як перші місця поділили Гаррі Поттерів, а ось улюбленець багатьох дівчат світу Джастін Бібер виявився цього разу на дев'ятому місці.