Топ-10 найбільш далеких від цивілізації островів

Часом у кожного з нас виникає непереборне бажання сховатися від суєти навколишнього світу. На Землі ще збереглися куточки, де природа існує в первозданному вигляді, а до найближчого людського житла - сотні миль океанських просторів. Сьогодні ми пропонуємо Вам Топ-10 найбільш далеких островів, де можна сховатися від цивілізації . Тут будь-хто може відчути себе Робінзоном, насолоджуючись тишею і спокоєм.

Зміст:

  • 10. Острів Пасхи (Paasch-Eyland)
  • 9. Острів Трістан-да-Кунья (Tristan da Cunha)
  • 8. Острів Мангарева (Mangareva)
  • 7. Острів Пті-Сент-Вінсент (Petit St. Vincent)
  • 6. Острови Раджа Ампат (Raja Ampat Islands),
  • 5. Острів Елсмір (Ellesmere Island)
  • 4. Острів Святої Єлени (Saint Helena)
  • 3. Острів Норфолк (Norfolk Island)
  • 2. Острів Ян-Маєн (Jan Mayen)
  • 1. Острів Дерош (Desroches Island),

10. Острів Пасхи (Paasch-Eyland)

Має місцева назва Рапа-Нуї і відноситься до території Чилі. Відстань до континенту вражає - 3703 км. Острів знаменитий кам'яними статуями (моаї), виготовленими з спресованого вулканічного попелу. Єдиний регулярний авіарейс на Острів Пасхи здійснює чилійська авіакомпанія "LAN Airlines".

9. Острів Трістан-да-Кунья (Tristan da Cunha)

Входить до складу британської заморської території Острів Святої Єлени. Від цього шматочка суші, загубленого серед океану, 2816 км до узбережжя Африки, 3360 км - до Південної Америки і 2161 км на південь до острова Святої Єлени.Єдиними ссавцями на острові є тюлені. Тут безліч рослин-ендеміків, які не зустрічаються більше ніде в світі. Острів не пов'язаний ні з одним материком регулярними пасажирськими рейсами.

8. Острів Мангарева (Mangareva)

- найбільший серед островів Гамбії, що відносяться до Французької Полінезії. На острові проживають трохи більше 800 чоловік, які займаються видобутком першокласного перлів в тутешніх водах. Клімат на Мангареве тропічний. Найхолодніші місяці - липень і серпень.

7. Острів Пті-Сент-Вінсент (Petit St. Vincent)

Входить до складу архіпелагу Гренадіни. Острів знаходиться в приватній власності, на ньому розташовано кілька вілл і пансіонів, які належать прихильникам усамітненого відпочинку. Все населення острова не перевищує 50 осіб.

6. Острови Раджа Ампат (Raja Ampat Islands),

Розташовані в Індонезії, - справжній рай для любителів підводного плавання. Красиві пейзажі, створені підводними коралами, і достаток підводних мешканців роблять проведення часу тут дуже захоплюючим, особливо, при наявності комплекту спорядження для дайвінгу.

5. Острів Елсмір (Ellesmere Island)

- найпівнічніший з островів Канади. На острові відсутні поселення людей, зате серед льодовиків і снігових полів розгулюють полярні зайці, олені і мускусні бики. Клімат досить суворий: температура взимку опускається до -45 ° С. Влітку ж рідко буває тепліше + 7 ° С. Елсмір - суворе місце для шанувальників засніженій екзотики.

4. Острів Святої Єлени (Saint Helena)

- заморська територія Великобританії, знаменита тим, що саме тут провів останні роки життя наполеон Бонапарт. Клімат на острові тропічний, пасатний.Все населення острова складають 5, 6 тисяч чоловік.

3. Острів Норфолк (Norfolk Island)

біля берегів Австралії має нечисленне населення чисельністю трохи більше 2 тисяч осіб. Клімат на Норфолку субтропічний, сезонні коливання температур незначні.

2. Острів Ян-Маєн (Jan Mayen)

Розташований в 600 км на північ від Ісландії і належить Норвегії. Незважаючи на настільки північне розташування, клімат острова відрізняється досить високими для цих широт температурами. Пояснюється це впливом Гольфстріму. Погода тут хмарна, часто випадає туман.

1. Острів Дерош (Desroches Island),

, що входить до Сейшельський архіпелаг, являє собою невеликий кораловий атол площею 3, 24 кв. км. Довжина острівця - 6, 2 км, а ширина в самій вузькій частині всього 500 метрів. Покритий тропічної рослинністю Дерош обрамлений прекрасними піщаними пляжами. Кращий час для усамітнення на острові - з вересня по травень.

Офіційними мовами островів є французька та англійська, але з за популярності Сейшел у туристів, на них поширені також китайський, японський, арабська. Так що якщо захочете поспілкуватися з ким-небудь, візьміть до прикладу уроки японського, французького або англійської мови. Усунення мовного бар'єру ще нікому не завадило, а лише відкрило новий шлях пізнання світу.