Топ-10 найперспективніших стартапів 2012 року

Більше 40 неординарних і цікавих інноваційних проектів було представлено на конференції TechCrunch Moscow 2012. Кожен з стартапів відрізняється оригінальною і свіжою ідеєю, багато з яких напевно будуть оцінені інвесторами і отримають розвиток в майбутньому.

Сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі Топ-10 найперспективніших стартапів 2012 року . Автори деяких інновацій іже прославилися тим чи іншим таким, що відбувся проектом.

Зміст:

  • 10. Visiosmart
  • 9. Show2Go
  • 8. My Apps
  • 7. Tootfm
  • 6. Oh my stats!
  • 5. RealtimeBoard
  • 4. Runfaces
  • 3. EasySize
  • 2. Promise Up
  • 1. Travolver

10. Visiosmart

Перспективний стартап покликаний зробити переворот в світі реклами. Вмонтована в дисплей або навіть в дзеркало невелика "розумна" камера з ймовірністю в 95% розпізнає стать і вік того, хто знаходиться поблизу. На підставі цих даних сервіс вибирає з арсеналу рекламних роликів ті, що орієнтовані саме на присутніх.

9. Show2Go

Цей онлайн-сервіс з 2012 року дозволяє шукати і купувати квитки на будь-які концертний заходи. Електронна версія квитка приходить на смартфон, тому при відвідуванні концерту досить пред'явити на вході власний гаджет.

8. My Apps

Стартап є конструктором, що дозволяє створити власний додаток, не маючи спеціальних знань і підготовки. Сервіс працює в двох напрямках: B2B (адресованому юрособам) і B2C (прямі продажі споживачам).

7. Tootfm

Наймузичніший в Топ-10 найперспективніших стартапів 2012 року. Передбачається, що відвідувачі кафе, ресторанів та інших громадських місць будуть заходити в додаток, вибираючи кращі музичні композиції з наявних в асортименті. Сервіс аналізує думки всіх і, наприклад, в кафе починає звучати те, що припало до смаку більшості користувачів.

6. Oh my stats!

Стартап спрямований на підвищення ефективності маркетингової політики компанії будь-якого масштабу. Аналітична система обіцяє скоротити витрати на рекламу на 30%. Сервіс аргументовано пояснить, на які напрямки направити більше коштів, від яких відмовитися, у скільки обійдеться залучення одного додаткового клієнта і т. Д.

5. RealtimeBoard

Гасло стартапа: "Нескінченні дошки для нескінченних можливостей". На свою дошку можна додавати картинки, скріншоти, стікери з нагадуваннями, документи, PDF-файли, присвячені Вашим проектом. Кожен з членів команди, який має доступ до дошки, може залишати свої зауваження і коментарі.

4. Runfaces

Стартап призначений для спілкування за допомогою відео-постів. Створювати своє повідомлення можна в додатку для iOS і Android, а потім ділитися з тисячами учасників спільноти. Якщо поспілкуватися дуже хочеться, а знайти співрозмовника не виходить, то сервіс самостійно відстежить, які сайти ви відвідуєте, будучи на Runfaces, і підбере компанію однодумців.

3. EasySize

Сервіс призначений для визначення розміру одягу, взуття та нижньої білизни по фотографії. Подібні проекти вже представляли раніше. Але автори відзначають, що вони, на відміну від конкурентів, не вимагають, щоб людина на фото стояв на білому тлі, був одягнений у все чорне, та ще й тримав у руках компакт-диск.До речі, EasySize був визнаний перспективним такими великими компаніями, як Otto Group і Intimissimi.

2. Promise Up

Найазартніший в нашому топ-10 найперспективніших стартапів 2012 року допомагає тримати обіцянки. Ви пригадуєте, хто і що пообіцяв, та виконати забув, і розсилаєте повідомлення типу "Сперечаюся, тобі слабо! (I bet you can not)", ставлячи при цьому будь-яку цифру "аполлорах" - валюті сервісу. Якщо обіцянку залишиться невиконаним, то з рахунку необов'язкового товариша списується сума ставки.

1. Travolver

Влітку 2012 року перспективний проект виграв битву стартапів, що пройшла в Plug and Play Moscow. Travolver пропонує новий підхід до організації подорожей. Мета сервісу - надати користувачеві якомога більшу кількість так званих "експірієнс". Геть відпочинок за системою "all inclusive" і нудні групові екскурсії! Travolver допоможе наситити відпустку самими неординарними подіями. Залишається тільки вибрати країну перебування, а потім можна без зусиль скласти індивідуальний план оригінального подорожі.