Топ-10 найпопулярніших російських зірок 2012 року

Журнал Forbes оприлюднив рейтинг найпопулярніших і найбагатших російських знаменитостей . Як і годиться такому виданню, відбираючи "зірок", журнал в першу чергу керувався розмірами їхніх заробітків в період з початку липня минулого року по кінець червня поточного. Також враховувався інтерес з боку громадськості до даних героям шоу, а також їхня популярність із точки зору пошукової системи "Яндекс".

Список найголовніших знаменитостей Росії журнал Forbes публікує вже у восьмий раз. Всього в ньому виявилися 50 "зірок", з яких 23 музиканта і співака, 13 телеведучих, 6 представників світу театру і кіно, 6 спортсменів, одна балерина і одна модель. Якщо скласти їх доходи, то загальна сума складе 219 мільйонів доларів.

Зміст:

  • 10. Микола Басков
  • 9. Діма Білан
  • 8. Микита Михалков
  • 7. Ксенія Собчак
  • 6. Григорій Лепс
  • 5. Олександр Овечкін
  • 4. Філіп Кіркоров
  • 3. Алла Пугачова
  • 2. Марія Шарапова
  • 1. Стас Михайлов

10. Микола Басков

Микола Басков прозваний людиною-святом і романтиком російської естради. За останній рік він зустрів свою наречену, інформацію про нього в "Яндексі" шукали 2, 3 мільйони разів. Однак йому не чужа і комерційна "жилка". За цей час Миколі вдалося додати до своєї статті доходів ще 6, 4 мільйони доларів.

9. Діма Білан

Дімою Біланом в Інтернеті цікавилися 6 мільйонів разів.При цьому він заробив трохи менше Баскова - 5, 2 мільйони доларів. Також він за рік відзначився тим, що зайняв друге місце в національному відборі "Євробачення" в дуеті з Юлею Волкової, заспівавши пісню "Back To Her Future".

8. Микита Михалков

Про знаменитого режисера протягом року користувачі Рунету згадували 700 тисяч разів. Заробив представник режисерської династії за рік на кінематографі 2, 7 мільйонів доларів. Але не заспокоївся і оголосив про зйомки чергового кіношедеври з робочою назвою "Сонячний удар".

7. Ксенія Собчак

Ксюша Собчак, незважаючи на придбане прізвисько "Рупор опозиції", а може і завдяки йому користувалася популярністю у інтернет-аудиторії. Її ім'я вбивали в рядок пошуку "Яндекса" 7 мільйонів разів. Запрацювала вона за рік 2, 4 мільйони доларів.

6. Григорій Лепс

Улюбленець жінок і навіть чоловіків також цікавив російських користувачів світової мережі також 7 мільйонів разів. Однак заробив не в приклад більше Ксюши Собчак - цілих 12 мільйонів доларів.

5. Олександр Овечкін

Перший хокеїст Росії виявився і найбагатшим хокеїстом країни, заробивши за рік 15 мільйонів доларів. Однак хокей росіяни люблять все-таки менше популярної музики і інформацію про спортсмена в пошуковику шукали всього 830 тисяч разів.

4. Філіп Кіркоров

Поп-король російської естради провів цей рік з великою користю: ​​став батьком вдруге, знайшов майбутню дружину. Паралельно він заробив 8 мільйонів. Шукали інформацію про нього в Інтернеті більше 8 мільйонів разів.

3. Алла Пугачова

Незмінна Примадонна за минулий рік в черговий раз стала бабусею, записала нову пісню "Не висовуйся, дочка" і заробила 8, 3 мільйони доларів. На рахунку "Яндекса" 7 мільйонів запитів на ім'я Алли Борисівни.

2. Марія Шарапова

Тенісистка зуміла заробити більше всіх російських "зірок" і естради і спорту. Її дохід за рік склав 24 мільйони доларів. Однак першість багатих знаменитостей Росії їй завоювати не вдалося через низьку популярність. Ім'я першої ракетки світу в "Яндексі" шукали всього 840 тисяч.

1. Стас Михайлов

Знаменитий шансоньє по праву називається найпопулярнішою "зіркою" Росії . Новини про співака в російськомовному Інтернеті шукали 12 мільйонів разів. Заробив Стас Михайлов за цей час 21 мільйон доларів, в зв'язку з чим пообіцяв батькам подарувати готель в Сочі.