Топ-10 найпопулярніших курортів серед росіян

Чим ближче сонячне літо, тим частіше росіяни замислюються про відпочинок. Протягом декількох десятиліть мільйони співвітчизників віддають перевагу курортам Туреччини і Єгипту. Хоча в останні роки їх все ж потіснили грецькі, іспанські і навіть азіатські РЕСОРТ.

У нинішній добірці представлений Топ-10 найпопулярніших курортів серед росіян . Складено топ на підставі даних популярного туристичного ресурсу TopHotels.

Зміст:

  • 10. Паттайя
  • 9. Сонячний берег
  • 8. Коста Дорада
  • 7. Айя-Напа
  • 6. Мармарис
  • 5. Родос
  • 4. Крит
  • 3. Хургада
  • 2. Шарм-Ель-Шейх
  • 1. Анталія

10. Паттайя

На цьому тайському курорті проживає близько 500 тисяч місцевих жителів, а число туристів перевищує 2 мільйони на рік. Завдяки субекваторіальному клімату в Паттайя завжди тепло - не нижче 24 градусів. Кращий час для відвідування курорту - сухий сезон з початку грудня по самий кінець березня.

9. Сонячний берег

Найбільший болгарський курорт ідеальний для комфортного дитячого відпочинку, в тому числі з немовлятами. Сонячний берег знаменитий піщаним пляжем, протяжність якого 10 км. Курорт нагороджений Блакитним прапором за унікальну чистоту води і всієї прибережної зони.

8. Коста Дорада

Цей іспанський курорт розташований на узбережжі Балеарского моря, що є частиною Середземномор'я. На відміну від Коста-Брава, в Коста-Дорада пляжі виключно пологі, при цьому знайдеться місце і для шанувальників гальки, і для любителів піску.Ви можете почитати наш рейтинг готелів Іспанії.

7. Айя-Напа

Популярний кіпрський курорт підійде і для шанувальників виключно пляжного відпочинку, і для шукачів культурної програми. Пляжі тут покриті дрібним золотистим піском і відзначені Блакитним прапором за чистоту. Нічне життя цього курорту кипить на так званій "Вулиці Клубів".

6. Мармарис

Цей турецький курорт розташований на узбережжі Егейського моря. Тут можна не тільки відпочити по звичній системі All Inclusive, а й зайнятися вітрильним спортом, зануритися в бурхливе нічне життя, взяти участь в сафарі на квадроциклах і з'їздити на поромі на острів Родос.

5. Родос

Цей острів - четвертий за величиною в Греції і, мабуть, найбагатший за частиною культурно-історичних пам'яток. На острові безліч кращих готелів Греції, тому пляжний відпочинок зручно поєднувати з оглядом Родоської фортеці, Долини метеликів, древніх руїн і природних парків.

4. Крит

Найбільший грецький острів за рік відвідує понад мільйон росіян. Любителі античних старожитностей напевно оцінять розкопки в Фесті, Кноссе, Мальє. Крит знаменитий відокремленими мальовничими бухтами, кожна з яких відрізняється особливим зачаруванням.

3. Хургада

Цей єгипетський курорт приваблює російських туристів, незважаючи на нестабільність політичної ситуації в країні. У кращих готелях Хургади можна насолоджуватися доступним пляжним відпочинком, а можна з'їздити на екскурсію до пірамід або в пустелю, покататися на яхті або зайнятися дайвінгом і віндсерфінгом.

2. Шарм-Ель-Шейх

Курорт розташований на Синайському півострові, тому з готелів Шарм-Еть-Шейха туристи часто їздять на екскурсії в сусідні Йорданію, а також Ізраїль.Курорт приваблює росіян доступними цінами, можливостями для дайвінгу та наявністю більше двох сотень готелів різного класу.

1. Анталія

Найпопулярніший курорт серед російських туристів знаменитий, в першу чергу, різноманітністю кращих готелів Туреччини, системою All Inclusive, а вже потім - багатою історією, архітектурними та природними пам'ятками. При бажанні пляжний відпочинок тут цілком можна поєднати з оглядом пам'яток античності, ісламу, християнства, епохи хрестових походів, а також чудовим шопінгом.