Топ-10 найбільш популярних кольорів автомобілів

В сучасному світі при купівлі автомобілів, як стверджують фахівці, вирішальним фактором є його колір. Нехай чорні, сірі і білі автомобілі залишаються улюбленими у консерваторів, лідером продажів буде той автомобіль, який пофарбований в модний відтінок. Так-так, "залізні коні" настільки ж підвладні моді, як і оргтехніка, електронні гаджети або інші оточуючі нас предмети.

Нерідко майбутні автовласники відправляються в спеціалізовані сервіси, де надають таку послугу, як підбір фарби для автомобіля, щоб дізнатися про модні віяння.

В останні два роки тенденції в світі автомобільної моди не змінювалися, а значить, лідируючі кольору в топ-10 залишилися колишніми.

Зміст:

 • Рейтинг модних відтінків для автомобілів
  • 1 місце - білий
  • 2 місце - сріблястий
  • 3 місце - чорний
  • 4 місце - сірий
  • 5 місце - червоний > 6 місце - коричневий
  • 7 місце - синій
  • 8 місце - зелений
  • 9 місце - золотистий або бежевий
  • 10 місце - інші
  Рейтинг модних відтінків для автомобілів

1 місце - білий

Найпопулярнішим залишається білий колір ось уже який рік. Ці дані надані компанією PPG Industries - виробником лакофарбових покриттів. Компанія проводить щорічно дослідження щодо купівельної поведінки. З'ясувалося, що за два минулі роки білих автомобілів було продано 22% від загального обсягу продажів нових машин.

На вітчизняному ж ринку в білий пофарбовані багато авто.Щоб не перетворювати непорочну білизну в простоту, а також підкреслити вартість автомобіля, господарі набувають аерозольні фарби яскраво-білого, молочно-білого, перлового білого відтінку. Сьогодні "ластівки" просто сяють завдяки складовим відтінку (3 шари) - звичайний відтінок, глянсовий, безбарвний лак, який надає блиск.

2 місце - сріблястий

На його частку припало 20% від загального обсягу продажів. Ще зовсім недавно саме він очолював рейтинг популярних кольорів для авто, однак поступився першим місцем білому. В Америці такий відтінок був лідером протягом 7 років!

3 місце - чорний

Таких авто продають близько 19% в світі. Отже, трійка лідерів - це все та ж класика, яка не втрачає актуальності навіть з часом. Варто відзначити, що в європейських країнах на чорних машинах роз'їжджають багато бізнесменів.

4 місце - сірий

Таких "залізних коней" вважають за краще купувати 12% людей, що зважилися на таку серйозну покупку.

5 місце - червоний

Як одного разу заявив представник концерну Форд, багато людей просто категорично не переносять життя в чорно-білому кольорі. Саме такі покупці віддають перевагу машинам червоного кольору (9%).

6 місце - коричневий

Нехай в нашій країні таких авто і трохи, зате в європейських країнах їх набувають 8% покупців.

7 місце - синій

Багато власників не схильні до занадто вже сміливим експериментам, тому віддають перевагу автомобілям синіх кольорів (6%). Вони впевнені, що і через кілька років такий відтінок буде актуальним.

8 місце - зелений

Цьому тону віддають перевагу творчі люди (2% від загального обсягу продажів). Крім того, дослідники відзначають, що за часів економічного спаду у людей зовсім не те настрій, щоб купувати кричущі і яскраві відтінки.

9 місце - золотистий або бежевий

На його долю випало близько 1% реалізованих авто. Це та фарба, яку вибирають ті, хто не переносить білий колір, але не бажає "занурення" в темні тони.

10 місце - інші

З кожним роком в автомире все більше яскравих відтінків, хоча вони ще на останньому місці нашого рейтингу. Першими марками, які випускають "залізних коней" в яскравих фарбах стали Ferrari і Lamborghini. Для цих марок вже характерні жовті і червоні відтінки, з кожним роком в усі кольори веселки розфарбовують все більше спортивних машин.