Топ-10 найоригінальніших світильників

Дизайнерські лампи - це не світильники в повному розумінні цього слова. Це - політ думки, застиглий в пластиці, стали, дереві, папері, гумі. Творчі експерименти сучасних декораторів та дизайнерських студій не мають кордонів. Те, що пропонують вони, неможливо зустріти в пересічної квартирі, а ось розглянути детальніше на сторінках нашого сайту - будь ласка.

Нижче наведено рейтинг нетривіальних дизайнерських світильників , здатних прикрасити самий незвичайний інтер'єр.

Відкриває десятку милий світиться жираф від Officina Crea. Лампа стане відправною точкою інтер'єру дитячої кімнати, наповнивши приміщення світлом і радістю. І малюки, і батьки отримають море позитивних емоцій.

На 9 позиції розташувався світильник-чорнильниця "Write? Light!". Крапля з білого скла заслуговує почесного місця в робочому кабінеті. Варто витягти "перо" з підставки, як та починає світитися. Ідеальне рішення для людей, ще не розучилися писати листи на папері.

На 8 місці приземлилася лампа-літак від італійського дизайнера Maurizio Lamponi. Художник створює свої світильники, надихаючись звичними речами. Часто в хід йдуть деталі від старих мотоциклів та велосипедів. Для виготовлення ж цієї настільної лампи використані цінні породи дерева і ручна праця.

7 сходинка належить творінню Jan Bernstein-а, який зміг перетворити звичайну чашку чаю в креативний світильник для кухні."Порцеляновий" абажур з звисає чайним пакетиком-вимикачем - відмінне доповнення до традиційного чаювання.

Чи внесе нотку хоррора в наш рейтинг світильник-шибеник, який посів 6 місце. Іспанські дизайнери сплели з проводів чоловічка, забезпечивши його лампочкою замість голови. У денний час творіння студії enPieza виглядає цілком мирно, але ось в нічних сутінках - вкрай зловісно.

Лампа-бульдозер від Studio Job ділить десятку рівно навпіл. Чудове бронзове виріб зі звучною назвою "Wrecking Ball Lamp" дозволяє грати світлом, переміщаючи стрілу крана з боку в бік. Рухливість вироби привертає респектабельних чоловіків, які не награвшись в дитинстві в машинки.

Дитячої іграшкою йо-йо надихнувся Elmar Flototto, творінню якого ми віддали 4 місце. Світиться котушка не тільки красива, але і корисна - на неї намотаний 16-метровий подовжувач, а всередину вбудовані світильники точкові.

Куди ж без котиків. На хвилі загального божевілля на представниках сімейства котячих, французькі дизайнери створили елегантну серію ламп-кішок, назвавши їх Micha Lamps. Їм сьогодні дістається 3 позиція.

За крок від перемоги зупинилося гігантське твір George Carwardine-а. Не ясно, чи можна називати Anglepoise Giant настільною лампою, якщо її розміри перевищують висоту самого стола? Підтримаємо дух Церетелі і проголосуємо за розмір другою позицією.

Перше місце і чемпіонський титул отримує твір Eric Pautz-а, виконане у вигляді кубика Рубіка. Чіткі лінії квадратного світильника пом'якшує кольорове скло, що робить світ "живим", що є в простір фарбами.