Топ-10 найбільш непривітних міст світу

Журнал Travel + Leasure провів опитування серед своїх відвідувачів, попросивши їх розставити 226 міст світу за шкалою від найбільш дружніх до самих непривітних (в опитуванні взяли участь близько 200 тис. Чоловік). На жаль, навіть велика кількість визначних пам'яток, розкішних ресторанів і нічних розваг не дають гарантії, що місто буде визнаний бездоганним. А самими доброзичливими виявилися відразу два міста в Ірландії - Голуей і Дублін. Третє місце зайняв місто Чарльстон, США.

Десятка найбільш непривітних міст світу виглядає наступним чином.

Зміст:

  • 10. Канни, Франція
  • 9. Лас Вегас, США
  • 8. Балтімор, США
  • 7. Філадельфія, США
  • 6. Нью-Йорк, США
  • 5. Лос-Анджелес, США
  • 4. Марсель, Франція
  • 3. Санкт-Петербург, Росія
  • 2. Атлантик-Сіті, Нью-Джерсі
  • 1. Москва

10. Канни, Франція

Рейтинг починає місто, де проходить один з найзнаменитіших кінофестивалів. А ще там повнісінько багатих і відмінно виглядають снобів. Канни схожі на старіючу світську левицю - щоб вона звернула на вас увагу, вам потрібно мати гроші. Багато грошей.

9. Лас Вегас, США

Це місто складно назвати інтелектуалом, але яка різниця? Популярність свою він отримав завдяки розкішним, що запам'ятовується і не дуже-то охайним розваг.

8. Балтімор, США

На жаль, колишня слава цього міста померкла: туди їде все менше і менше туристів. Хоча місто як і раніше славиться вишуканими театральними постановками, вражаючими видами на затоку Чесапік і різноманітними стравами з Callinectes sapidus - блакитного краба.

7. Філадельфія, США

Місто братської любові швидко втрачає всю свою привабливість, якщо під час проведення спортивних змагань, де грає місцева команда, на вас виявлять розпізнавальні знаки іншої команди.

6. Нью-Йорк, США

Нью-Йорк вже отримав сумнівний титул "самого непривітного міста Америки". У цьому місті можна знайти все - крім людини, який пояснить вам дорогу. Однак більшість туристів згодні, що варто трохи потерпіти заради Центрального парку, місцевих ресторанів і приголомшливих видів з вершини торгового центру One World.

5. Лос-Анджелес, США

Навіть сяюче в небі круглий рік сонце не здатне перетворити Лос-Анджелес в теплий і гостинний місто. Люди тут виглядають прекрасно, але на перевірку виявляється, що половина з них - пихаті опецьки, а друга половина вважає себе вершиною еволюції. "Вони грубі, злі, тільки і чекають, щоб обдурити", - рано чи пізно в серцях скаже будь-який турист, якому не пощастило провести в місті більше години.

4. Марсель, Франція

Навіть самі французи не в захваті від другого за величиною міста країни. "Це місто можна або любити, або ненавидіти, - каже Матьє Гамі, директор одного з міських підприємств. - За останній час він сильно змінився, але все ж занадто багатьом Марсель здається брудним і запущеним ". Однак незважаючи на ці недоліки, частина туристів вважає, що Марсель набагато приємніше Парижа.

3. Санкт-Петербург, Росія

Туристи в захваті від чудової архітектури (нова будівля Маріїнського театру, льодово-блакитний Зимовий Палац, позолочене-пряниковий храм Спаса на Крові), але аж ніяк не раді спілкуванню з місцевими жителями.

2. Атлантик-Сіті, Нью-Джерсі

Якщо вам подобаються азартні ігри і не лякають грубіяни, тут можна непогано провести час.Правда, численні казино міста все ще не оговталися від удару, нанесеного в 2012 році ураганом "Сенді".

1. Москва

Як же сталося, що Москва, як правило користувалася популярністю у туристів з усього світу, потрапила на перше місце рейтингу найбільш недружніх міст? В першу чергу завдяки непривітності місцевих жителів, так що для екскурсій по місту - від Кремля до Ізмайловського ринку - найкраще найняти персонального гіда. Можливо, свою роль зіграли ще й гігантські пробки на дорогах, а також убогість і дорожнеча місцевої кухні.