Топ-10 найбільш неймовірних медичних випадків

Чого тільки не трапляється в житті ... Часом з нами відбуваються речі парадоксальні, суперечать логіці і не піддаються поясненням. Дивовижне поруч. Варто тільки уважно придивитися.

Вашій увазі надані десять найнеймовірніших медичних випадків, які мали місце бути. Тримайтеся, буде цікаво. Отже, поїхали!

Зміст:

  • 1. Найвища температура тіла
  • 2. Найнижча температура тіла
  • 3. Найбільше кількість сторонніх предметів в шлунку
  • 4. Найважчий предмет в шлунку
  • 5. Найбільше число прийнятих таблеток
  • 6. Найбільша кількість уколів
  • 7. Найтриваліша операція
  • 8. Найбільше операцій
  • 9. Найтриваліша зупинка серця
  • 10. Найбільша перевантаження

1. Найвища температура тіла

Найвища за всю історію медицини температура тіла зафіксована у американця Уіллі Джонса (штат Джорджія, Атланта) в 1980 році. Градусник зупинився на позначці рівно 46, 5 ° C при надходженні пацієнта до лікарні. Уіллі Джонс видужав і через 24 дня був виписаний з лікарні.

2. Найнижча температура тіла

Найнижча температура тіла людини була документально зареєстрована в лютому 1994 року в місті Реджайна (Канада). "Володаркою" цієї рекордно низької температури стала дворічна дівчинка на ім'я Карлі Козолофскі. Завдяки щасливому випадку дитині вдалося вижити.Вона провела на жахливому морозі більше шести годин у двері свого будинку, яка випадково зачинилися. А тепер увага! Температура її тіла на момент фіксації становила всього 14, 2 ° C!

3. Найбільше кількість сторонніх предметів в шлунку

2533 чужорідних тіла було виявлено в шлунку Сорокадворічна жінки, яка страждала психологічним розладом - нав'язливим проковтуванням предметів. Серед "колекції" було і 947 шпильок! При такому вантаж в животі жінка відчувала тільки невеликий дискомфорт, який і став приводом для звернення до лікарів.

4. Найважчий предмет в шлунку

Найважчий сторонній предмет, який був вилучений лікарями зі шлунка людини за всю історію хірургії - величезний власний ком, який важив 2, 35 кілограма. Є таке захворювання, при яких люди ковтають волосся.

5. Найбільше число прийнятих таблеток

565 939 таблеток за двадцять один рік свого лікування прийняв зімбабвієць К. Кілнер. Це найбільша кількість пігулок, яке коли-небудь було прийнято людиною.

6. Найбільша кількість уколів

Найбільша кількість уколів було поставлено англійцю Семюелю Девідсону. Їх кількість за всю його життя склало майже 79 000. Кололи йому інсулін.

7. Найтриваліша операція

найтриваліша в історії операція тривала майже 100 годин. Це була операція з видалення кісти на яєчнику. Після неї вагу тіла пацієнтки становив 140 кілограмів. До операції вона важила 280!

8. Найбільше операцій

Найбільше операцій різної складності переніс на собі американець Чарльз Йенсен. З 1954 по 1994 рік йому зробили 970 операцій. Оперативні втручання здійснювалися в зв'язку з необхідністю видалення новоутворень.

9. Найтриваліша зупинка серця

найтриваліша зупинка серця трапилася у норвежця Яна Ревсдала. Рибак за професією, він, виконуючи свої професійні обов'язки, випав за борт судна. Це було в районі Бергена. У крижаній воді температура його тіла різко впала до 24 ° C, а його серце перестало битися. Зупинка серця тривала чотири години. Після того як Яна підключили до апарата, який підтримує штучний кровообіг, він прийшов в себе і почав одужувати.

10. Найбільша перевантаження

Найбільшу перевантаження довелося пережити Девіду Перли. Відомий гонщик під час змагань в 1977 році потрапив в автокатастрофу. В результаті цього на шляху всього трохи більше 60 сантиметрів завдовжки його швидкість, а відповідно і швидкість його тіла, зменшилася з 173 кілометрів на годину до повної зупинки. Лікарі нарахували у нього три вивиху, двадцять дев'ять переломів, шість зупинок серця по дорозі в лікарню.

Ось такі неабиякі випадки з життя звичайних людей. Ніхто не застрахований від подібного. Хоча краще не потрапляти в книгу рекордів в один розділ з людьми, унікальні випадки з життя яких ми перерахували.