Топ-10 наймодніших кольорів осінньо-зимового сезону 2014-2015

Які кольори будуть найпопулярнішими в наступному сезоні? Інститут кольору Pantone щороку проводить дослідження і формує палітру трендових кольорів для кожного сезону. ТОП-10 провідних квітів сезону осінь-зима 2014-2015 представлені в цій статті.

Зміст:

  • Кипарис
  • Коньячні відтінки
  • Червоний
  • Сангрия
  • Містичний жовтий
  • Алюміній
  • Сяюча орхідея і бузковий туман
  • Кобальт і королівський синій
< ! --1 ->

Кипарис

Колір "кипарис", або глибокий зелений, на хвилі популярності в сезоні осінь-зима. Це елегантний і благородний колір, який часто використовується дизайнерами відомих модних будинків для створення вечірніх образів. Кипарисові відтінки підійдуть для знаючих собі ціну жінок.

Коньячні відтінки

Коньячний підійде не всім. Це колір для шикарних жінок, які знають, що їм потрібно, і вміють домагатися своїх цілей. Тому якщо жінка хоче підкреслити свій статус, кольору коньяку будуть як не можна до речі. Коньячні відтінки ідеально підходять для сумочок. Саме з цього, Fashion Bags випустили в цьому сезоні відповідну колекцію.

Червоний

Колір пристрасті, перемог, відкриттів, захоплень і сили. Плаття червоних відтінків просто дивно популярні в колекціях дизайнерів в осінньо-зимовому сезоні. Це можна пояснити: червоний колір заворожує, розбурхує і захоплює, в сукнях відтінків червоного неможливо ніде залишитися без уваги.

Сангрия

Свою назву кольору дав алкогольний напій іспанців, що складається з соковитих фруктів, червоного вина, лікеру і цукру. У перекладі з іспанської мови це слово означає "кров". Саме іспанське настрій і передає колір сангрия: це колір терпкого вина, фруктів і спекотного сонця.

Містичний жовтий

Аватюрний колір. Колір, який так і кличе продовжити літо. Містичний жовтий не такий яскравий, як, наприклад, яєчні відтінки жовтого, і чудово поєднується з усіма модними кольорами сезону осінь-зима 2014-2015. Особливо вдалі будуть його поєднання з коньячним відтінками і сангрією.

Алюміній

Цей колір - один з базових в сучасному жіночому гардеробі. Він ідеальний в якості основи для складних колірних рішень (особливо цікаво буде виглядати поєднання алюмінієвого з червоним або жовтим). Це легкий колір, який підкреслює молодість і свіжість вибрала його жінки.

Сяюча орхідея і бузковий туман

Колір "сяюча орхідея" - головний колір майбутнього сезону. Сукня цього кольору додасть жінці кокетства і пристрасті. А ось романтичний колір "бузковий туман" буде ідеальний для тих, хто захоче привнести в образ нотки чарівності і жіночності.

Кобальт і королівський синій

Ці кольори універсальні, тому дизайнери використовують їх і для вечірніх нарядів, і для створення ділових образів. Але оскільки вони притягують до себе всю увагу, краще зробити їх основними, а доповнити, наприклад чорним або білим кольорами. І королівський синій, і кобальт в сезоні осінь-зима 2014-2015 надзвичайно популярні.