Топ-10 найдорожчих весіль в світі

Весілля - одне з головних і хвилюючих подій в житті будь-якої пари. Тому часто на торжество не шкодують коштів. Багаті і знамениті тим більше не скупляться, щоб залучити до свого свята увагу і зробити його особливо запам'ятовується.

В сьогоднішній Топ-10 увійшли найдорожчі в світі весілля . Немаленький бюджет легко пояснюється орендою замків, яхт, соборів, виступами зірок шоу-бізнесу і найдорожчим шампанським.

Зміст:

  • 10. Том Круз і Кеті Холмс ($ 2 млн.)
  • 9. Арун Найар і Елізабет Херлі ($ 2, 5 млн.)
  • 8. Лайза Мінеллі і Девід Гест ($ 3, 5 млн.)
  • 7. Пол Маккартні і Хізер Міллс ($ 3, 5 млн)
  • 6. Дельфіна Арно і Алессандро Вальяріно Ганча ($ 7 млн.)
  • 5. Уейн Руні і Колін Маклафлін ($ 15 млн.)
  • 4. Вікрам Чатвал і Прія Сачдев ($ 20 млн.)
  • 3. Андрій Мельниченко та Олександра Кокотович ($ 30 млн)
  • 2. Ваніш Міттал і Аміт Бхатія ($ 78 млн.)
  • 1. Мохаммед Рашид Аль-Мактум і Саламі ($ 44, 5 млн.)

10. Том Круз і Кеті Холмс ($ 2 млн.)

Ця фешенебельний весілля відбулося в невеликому містечку Браччіано в італійському замку 15 століття Одескальки 18 листопада 2006 року. На Кейт було розкішне дизайнерське плаття, а Том був одягнений в темно-синій смокінг, вручну зшитий знаменитим Армані.

9. Арун Найар і Елізабет Херлі ($ 2, 5 млн.)

Індійський бізнесмен Арун Найар одружився з актрисою Елізабет Херлі в 2007 році. Весілля зіграли і на батьківщині Херлі, в Великобританії, і на батьківщині Найара - в Індії.Незважаючи на пишне торжество, подружжя розлучилося кілька років по тому.

8. Лайза Мінеллі і Девід Гест ($ 3, 5 млн.)

Музичний супровід цього весілля забезпечували 60 оркестрів! Серед гостей були всі вершки шоу-бізнесу і велика кількість великих бізнесменів і політиків. Розлучення пари відбувся через рік після весілля.

7. Пол Маккартні і Хізер Міллс ($ 3, 5 млн)

Прийом для гостей весілля був організований в старовинному замку Леслі на території Ірландії. Серед іменитих гостей були помічені ударник "The Beatles" Рінго Старр, а також гітарист "Pink Floyd" Дейв Гілмор, виконавець Ерік Клептон і інші зірки шоу-бізнесу.

6. Дельфіна Арно і Алессандро Вальяріно Ганча ($ 7 млн.)

Дочка французького бізнесмена Бернарда Арно і син всесвітньо відомого винороба Ганча пройшла з великим розмахом. Наречена була в сукні від Джона Гальяно, а зал був прикрашений 5 тисячами білих троянд.

5. Уейн Руні і Колін Маклафлін ($ 15 млн.)

Весілля відомого англійського футболіста Уейна Руні відбулася в 2008 році на італійській Рив'єрі. Гостей на торжество доставляли 5 приватних літаків, а в числі розваг було катання на розкішній яхті.

4. Вікрам Чатвал і Прія Сачдев ($ 20 млн.)

Син нью-йоркського готельного магната одружився в 2006 році. Весілля святкували в Індії. На батьківщині батьків нареченого і нареченої. Торжество тривало 10 днів, гостей доставляли в місця подій на орендованих літаках.

3. Андрій Мельниченко та Олександра Кокотович ($ 30 млн)

Російський мільярдер і Міс Югославія обвінчалися в 2005 році в старовинній православної каплиці на території Франції. Серед "фішок" розкішного весілля варто відзначити лазерної шоу, частування від всесвітньо відомого кухаря Алена Дюкасса, виступи Уїтні Х'юстон, Крістіни Агілери і Хуліо Іглесіаса.

2. Ваніш Міттал і Аміт Бхатія ($ 78 млн.)

Урочисте одруження відбулося в 1981 році. У перерахунку на сучасні гроші бюджет весілля перевищує $ 100 мільйонів. Діти "сталевого" магната і великого банкіра з Індії одружилися в замку під Парижем. На одне шампанське пішло $ 1. 5 мільйона. Розважала гостей тоді ще починаюча співачка Кайлі Міноуг.

1. Мохаммед Рашид Аль-Мактум і Саламі ($ 44, 5 млн.)

Весілля арабського шейха прем'єр-міністра ОАЕ і принцеси Саламі відбулася в 1981 році. Незважаючи на те, що в той же рік відбулося одруження Міттала і Бхатія, перевершили арабське торжество за витратами, саме ця церемонія була внесена до Книги рекордів Гіннеса, як найдорожча в світі весілля. Свято було дійсно всенародним - частування і семиденні розваги призначалися для жителів усього Дубая і його околиць.