Топ-10 найдорожчих особняків київської еліти

Розмови про кризу в українській економіці не вщухають вже кілька років поспіль. Рівень життя пересічних громадян навряд чи хто назве високим. Чого не скажеш про "вершках" українського суспільства, що мешкають в престижних передмістях Києва.

Сьогодні ми пропонуємо Топ-10 найдорожчих особняків київської еліти . Будинки, про які піде сьогодні мова, продавалися в серпні нинішнього року. Середня вартість такого житла - близько $ 10 млн.

Зміст:

  • 10. Особняк в котеджному містечку в Конча-Заспі ($ 7 мільйонів) розташований на самому березі Дніпра.
  • 9. Будинок в Конча-Заспі ($ 8, 75 мільйона) побудований в стилі "пост-модерн".
  • 8. Котедж в Оболонському районі Києва ($ 9, 65 мільйона) має загальну площу 420 кв. метрів.
  • 7. Псевдоготичний особняк в Конча-Заспі ($ 10 мільйонів) має значну площу в 1100 кв. метрів.
  • 6. Котедж в Печерському районі Києва з видом на Дніпро ($ 12 мільйонів)
  • 5. Особняк в Конча-Заспі на березі Дніпра ($ 12 мільйонів) має площу 920 кв. метрів.
  • 4. Котедж в Печерському районі Києва ($ 12 мільйонів) площею 1500 кв. метрів має 12 кімнат.
  • 3. Особняк в селищі Лісники ($ 12, 3 мільйони)
  • 2. Маєток в селищі Конча-Заспі ($ 15 мільйонів)
  • 1. Резиденція на Печерських пагорбах ($ 16, 5 мільйонів)

10. Особняк в котеджному містечку в Конча-Заспі ($ 7 мільйонів) розташований на самому березі Дніпра.

На ділянці є причал для яхти і лазня з гидромассажним басейном, традиційною парної і хамамом.Сам будинок побудований з натуральних матеріалів: навіть склопакети зроблені з дерева, а для даху використана мідна покрівля. У будинку вітальня, 3 спальні з індивідуальними ванними кімнатами, кінотеатр і кабінет. Є окремий будиночок для охорони та обслуговуючого персоналу.

9. Будинок в Конча-Заспі ($ 8, 75 мільйона) побудований в стилі "пост-модерн".

В будинку є камінний зал, їдальня, 5 спалень з санвузлами і гардеробними кімнатами, хамам, кінотеатр і винотека. Загальна площа - 1250 кв. метрів. Внутріш басейн має розміри 15х5 метрів. Особняк розташований в лісі в оточенні сосен на ділянці, здатній задовольнити запити найвищої еліти.

8. Котедж в Оболонському районі Києва ($ 9, 65 мільйона) має загальну площу 420 кв. метрів.

Будинок повністю мебльований, в обробці використані найдорожчі матеріали. Інтер'єр витриманий в стилі "сучасна класика". На ділянці виконано ландшафтний дизайн, обладнана зона для барбекю і прийому гостей.

7. Псевдоготичний особняк в Конча-Заспі ($ 10 мільйонів) має значну площу в 1100 кв. метрів.

В будинку кілька спалень в двох рівнях, їдальня, камінний зал, кабінет, тераса і більярдна, безліч господарських приміщень. Фасад будинку оздоблений натуральним каменем. Ділянка виходить на затоку Дніпра. Є гараж на 3 автомобілі.

6. Котедж в Печерському районі Києва з видом на Дніпро ($ 12 мільйонів)

має три поверхи, інтер'єр виконаний в яскравому і виразному стилі "art-deco" кращими київськими дизайнерами. У будинку 5 спалень з санвузлами, кухня-їдальня, камінний зал. Котедж знаходиться в зоні, що охороняється. На ділянці виконано ландшафтний дизайн.

5. Особняк в Конча-Заспі на березі Дніпра ($ 12 мільйонів) має площу 920 кв.метрів.

В будинку 4 поверху, 7 спалень з індивідуальними санвузлами. Від особняка до центру Києва можна дістатися за 20-25 хвилин. У селищі є розвинена інфраструктура, а сусідні будинки відповідають рівню київської еліти.

4. Котедж в Печерському районі Києва ($ 12 мільйонів) площею 1500 кв. метрів має 12 кімнат.

Меблювання і обробка виконані в класичному стилі з використанням таких дорогих матеріалів, як мармур і деревина цінних порід. На ділянці виконано авторський ландшафтний дизайн.

3. Особняк в селищі Лісники ($ 12, 3 мільйони)

повністю мебльований і оснащений найсучаснішою технікою, а також системою "розумний будинок". На ділянці є комфортний мисливський будиночок, зарибнений ставок і тенісний корт, а також будинок для охорони. Особняк має загальну площу тисячу двадцять дві кв. метра. Гаражний комплекс призначений для трьох автомобілів.

2. Маєток в селищі Конча-Заспі ($ 15 мільйонів)

- це двоповерховий особняк, російська лазня, тенісний корт, 2 басейни і римська парна, відповідає модним віянням в середовищі української еліти. Площа ділянки - 1 гектар. На всій прилеглій території виконаний ландшафтний дизайн. Територія охороняється, траса від Києва до селища цілодобово освітлена.

1. Резиденція на Печерських пагорбах ($ 16, 5 мільйонів)

лідирує в нашому хіт-параді найдорожчих особняків для київської еліти. З вікон будинку відкривається вид на Києво-Печерську Лавру. Всередині 5 спалень з вбиральнями і санвузлами, кабінет, більярдна, камінний зал, зимовий сад, спа-зона з сауною і гідромасажем. У будинку встановлено центральне кондиціонування, сучасна система очищення води. Є гараж на 2 машини і відкрита парковка. На ділянці виконано ландшафтний дизайн, створені зони відпочинку.