Топ-10 найдорожчих будинків мільярдерів (Фото)

Мільярдери, що входять до списку Forbes, живуть по-різному. Хтось витрачає мільярди на благодійність і живе напрочуд скромно, ну а хтось дозволяє собі брати від життя буквально все.

А пам'ятаючи про глобальну економічну нестабільність, багатії воліють вкладати в розкішне житло для себе і рідних. У сьогоднішній підбірці за допомогою експертів Forbes ми представляємо Топ-10 найдорожчих будинків мільярдерів.

Зміст:

  • 10. Комплекс Xanadu 2. 0 ($ 120, 5 млн.)
  • 9. Маєток Blossom Estate ($ 130 млн.)
  • 8. Маєток в Kensington Palace Gardens ($ 140 млн.)
  • 7. Маєток Ellison Estate ($ 200 млн.)
  • 6. Апартаменти в районі One Hyde Park ($ 221 млн.)
  • 5. Будинок в Kensington Palace Gardens ($ 222 млн.)
  • 4. Апартаменти в районі One Hyde Park ($ 237 млн.)
  • 3. Маєток Fair Field ($ 248, 5 млн.)
  • 2. Villa Leopolda ($ 750 млн.)
  • 1. Хмарочос Antilia (більше $ 1 млрд.)

10. Комплекс Xanadu 2. 0 ($ 120, 5 млн.)

Житло Білла Гейтса напхане високотехнологічної начинкою. Наприклад, є підводний музична система в басейні, а в кожній кімнаті є пульт дистанційного керування, за допомогою якого можна встановлювати температуру повітря, музичний фон і освітлення.

9. Маєток Blossom Estate ($ 130 млн.)

Маєток належить Кену Гриффину - власникові стану в $ 5, 2 млрд. Blossom Estate знаходиться у Флориді і займає площу близько 3 га. Маєток розташований на самому березі океану.

8. Маєток в Kensington Palace Gardens ($ 140 млн.)

Житло Романа Абрамовича - перший з двох особняків престижного лондонського району, які увійшли в десятку.На території комплексу є тенісний корт, розкішний оздоровчий центр і музей автотехніки.

7. Маєток Ellison Estate ($ 200 млн.)

Будинок засновника Oracle Ларрі Еллісона виконано в японському стилі, хоча і розташоване в Каліфорнії. У маєтку є ставок з коропами, озеро і банний комплекс. Примітно, що податківці оцінюють житло в $ 73, 2 млн., Що в два рази нижче витрат на його будівництво.

6. Апартаменти в районі One Hyde Park ($ 221 млн.)

Апартаменти в елітному лондонському кварталі One Hyde Park двічі увійшли в нашу десятку. Квартира за 221 мільйон належить Ринату Ахметову - найбагатшій людині сучасної України. Житло обладнано куленепробивними вікнами і має площею 2300 кв. метрів.

5. Будинок в Kensington Palace Gardens ($ 222 млн.)

Особняк, розташований в Лондоні, належить індійському магнату Лакшмі Мітталу. З чуток, об'єкт виставлений на продаж, але поки покупця на таку дорогу нерухомість не знайшлося.

4. Апартаменти в районі One Hyde Park ($ 237 млн.)

Власник цих лондонських апартаментів - виходець зі Східної Європи, ім'я якого ретельно приховується. Куплені апартаменти в нинішньому році, але господар поки не переїхав в цей новий будинок.

3. Маєток Fair Field ($ 248, 5 млн.)

Маєток належить "акулі" Уолл-стріт Айре Рене і вважається найдорожчим об'єктом нерухомості в Штатах. За право володіння розкішним маєтком Рене щорічно платить сотні тисяч податків і зборів. В Fair Field 29 спалень, а також 39 ванних кімнат.

2. Villa Leopolda ($ 750 млн.)

Вілла належить вдові банкіра Едмонда Сафри Лілі. Площа маєтку - 81 000 кв. метрів. З чуток, в 2008 році особняк намагався придбати Михайло Прохоров. Розташоване розкішне житло на Лазурному березі у Франції.

1. Хмарочос Antilia (більше $ 1 млрд.)

Будинок Мукеша Амбані розташований в Мумбаї. Площа будівлі 37 тисяч кв. м. У ньому є шестиповерхова підземна парковка і три вертолітних майданчики. При цьому 56-річний власник багатомільярдного стану воліє жити у величезному хмарочосі зі своєю сім'єю, не здаючи площі в оренду.