Топ-10 найбільш очікуваних смартфонів 2013 року

Цікаві новинки на ринку смартфонів з'являються регулярно - виробники вступили в серйозну боротьбу за покупця, пропонуючи все більш досконалі і функціональні пристрої. А раді цьому і ті, у кого смартфона ще немає, і ті, у кого він вже є. Адже, згідно з даними маркетологів, майже третина власників смартфонів змінюють свій пристрій щорічно.

Сьогодні ми пропонуємо Вам оцінити Топ-10 найбільш очікуваних смартфонів 2013 року .

Зміст:

  • 10. Samsung Galaxy Note III
  • 9. Huawei Ascend D2
  • 8. ZTE Grand S
  • 7. BlackBerry L series Z10
  • 6. Cheap iPhone
  • 5. Huawei Ascend Mate
  • 4. Sony Xperia Z
  • 3. Samsung Galaxy S4
  • 2. HTC M7
  • 1. iPhone 5S

10. Samsung Galaxy Note III

Гордість Samsung - гнучкі дисплеї, тому ходять чутки, що третій Note буде демонструвати останні досягнення в цій галузі. Крім того достовірні джерела повідомляють, що у смартфона буде новий 8-ядерний процесор Exynos 5.

Передбачувана дата початку продажів - вересень 2013 року.

9. Huawei Ascend D2

Ймовірно, саме ця модель стане новим флагманом китайського бренду. Смартфон вже продається в Китаї, тому його характеристики добре відомі. Це п'ятидюймовий дисплей з 1080-мегапіксельною матрицею, 2 Гб оперативної і 32 Гб вбудованої пам'яті, чотирьохядерний процесор з частотою 1. 5 ГГц, а також солідна 13-мегапіксельна камера.

Передбачувана дата початку продажів в Європі - 2-ий квартал 2013 року.

8. ZTE Grand S

Флагман китайського виробника був презентований на виставці CES.На даний момент у смартфона найтонший в світі сенсорний екран - 0. 55 мм. Це дозволило створити і рекордно тонкий корпус - 6. 9 мм. Екран має діагональ 5 дюймів і Full HD - дозвіл. Гаряче очікуваний смартфон став лауреатом премії дизайну IF International Design Award 2013.

Передбачувана дата початку продажів в Китаї - 1-ий квартал, в Європі - 2-ий квартал 2013 року.

7. BlackBerry L series Z10

Смартфон буде мати 4. 2-дюймовий екран, можливість запису відео в 1080 пікселів, 8-мегапіксельну основну камеру і ще 2-мегапіксельну фронтальну, слот micro SD, NFC і багато іншого.

Передбачувана дата початку продажів - 2013 рік.

6. Cheap iPhone

Чутки про бюджетну версії iPhone ходять давно, особливо надихнулася громадськість після виходу iPad mini. Імовірно з метою мінімізації собівартості апарат буде укладено в пластиковий корпус по аналогії з iPhone 3G.

Передбачувана дата початку продажів - кінець 2013 року.

5. Huawei Ascend Mate

Найбільш очікуваний смартфон серед шанувальників великих апаратів матиме 6, 1-дюймовий екран з роздільною здатністю 720 мегапікселів. Смартфон буде також оснащений чотирьохядерним процесором з частотою 1. 5 ГГц і 2 Гб пам'яті.

Передбачувана дата початку продажів в Китаї - 1-ий квартал, в Європі - 2-ий квартал 2013 року.

4. Sony Xperia Z

Новий флагман від Sony був анонсований на виставці CES. Апарат має 5-дюймовий Reality Display з Full HD-дозволом, процесор Snapdragon S4 Pro на 4 ядра, 13-мегапіксельну камеру і корпус, непроникний і для води, і пилу.

Передбачувана дата початку продажів - Надійшов у продаж.

3. Samsung Galaxy S4

Оновлений Galaxy викликає масу чуток і домислів. Очікується, що смартфон буде мати гнучкий п'ятидюймовий дисплей. Також експерти пророкують відмова від процесорів Exynos на користь Qualcomm Snapdragon S600.

Передбачувана дата початку продажів - травень 2013 року.

2. HTC M7

Ще не продемонстрував смартфон має 4. 7-дюймовий екран з відмінною роздільною здатністю 1080 пікселів, потужний процесор на 4 ядра з частотою 1. 7 Ггц і солідну 13-мегапіксельну камеру.

Передбачувана дата початку продажів - 1-ий квартал 2013 року.

1. iPhone 5S

Ніяких офіційних анонсів про новинку від Apple не було, тому навіть назва поки можливе. Однак прихильники не сумніваються, що визнаний лідер не обмежиться лише випуском бюджетної версії мегапопулярного смартфона. Тому, чергова версія iPhone - найочікуваніший смартфон 2013 року .

Передбачувана дата початку продажів - літо 2013 року.