Топ-10 найбільш ексцентричних багатіїв

У багатих свої примхи! Природно, що примхи ці привертають увагу громадськості. Журналісти Forbes склали список найбільш епатажних мільярдерів. Від звичайних диваків ці люди відрізняються, в першу чергу тим, що можуть витратити на власні пустощі мільйони доларів.

Отже, в нинішній десятці зібрані Топ-10 найбільш ексцентричних багатіїв за версією видання Forbes.

Зміст:

  • 10. Річард Бренсон
  • 9. Леона Хелмслі
  • 8. Пітер Тіль
  • 7. Дональд Трамп
  • 6. Інгвар Кампрад
  • 5. Пол Аллен
  • 4. Ніколас Берггрюен
  • 3. Алки Девід
  • 2. Клайв Палмер
  • 1. Марк Цукерберг

10. Річард Бренсон

Мільярдер відомий епатажними витівками. Він літав через Атлантику на повітряній кулі, займався кайтсерфінгом на пару з оголеною топ-моделлю, з'являвся на публіці в шлюбній сукні. Але самої божевільної витівкою Бренсона стало перевтілення в стюардесу. Причому, зробив він це, програвши парі. Річард відпрацював зміну, обслуговуючи пасажирів рейсу Перт - Куала-Лумпур.

9. Леона Хелмслі

Прозвана за життя "королевою скупості" Хелмслі залишила все своє майно болонці по імені Трабл. Собачка, що володіє статком у $ 12 мільйонів, потрапила в наш Топ-10 найбагатших у світі тварин.

8. Пітер Тіль

Мільярдер - автор ідеї плавучих міні-держав, які до 2019 року будуть дрейфувати в Світовому океані. Для заселення першого острова йде набір 270 осіб, які будуть самостійно визначати державний устрій, законодавчу систему і т.д.

7. Дональд Трамп

Самим ексцентричним вчинком останніх років можна вважати відеозвернення Трампа до Барака Обами. Мільярдер обіцяв пожертвувати $ 5 мільйонів на благодійні цілі, якщо президент викладе в мережі свій диплом Колумбійського університету і копію паспорта. Обама звернення проігнорував.

6. Інгвар Кампрад

Найбагатша людина Швеції користується виключно громадським транспортом. Щоб скористатися пільговим проїздом, Інгвар пред'являє пенсійне посвідчення. Під час поїздок по країні і світу швед зупиняється в самих скромних готелях.

5. Пол Аллен

Аллен з дитинства захоплювався фантастикою. А нині може дозволити собі вкладати мільйони доларів у створення системи телескопів, покликаних шукати в сонячній системі ознаки позаземного розуму. Пол вірить, що до 2025 року у нас будуть неспростовні докази існування позаземних цивілізацій.

4. Ніколас Берггрюен

Стан цього американця оцінювалося в $ 2 мільярди, проте в 45 років Ніколас розпродав усе майно і нині офіційно вважається бездомним. Берггрюен заявляє, що таким чином він потурає власним прагненню до повної свободи.

3. Алки Девід

Британець є засновником сайту BattleCam. com, на якому відвідувачі розміщують власні божевільні вчинки, зняті на камеру. Девід пообіцяв мільйон доларів тому, хто пройдеться голяка перед Бараком Обамою. Єдиний який оголосив сміливець був заарештований поліцією в перші ж секунди своєї акції.

2. Клайв Палмер

Австралійський вугільний магнат збирається організувати в рідній Австралії Парк Юрського періоду, відродивши з наявних зразків ДНК вимерлих динозаврів.Ще одне пристрасне захоплення Палмера - кораблебудування. У 2016 році він планує завершити реконструкцію легендарного Титаніка.

1. Марк Цукерберг

Засновник Facebook всерйоз захопився тваринництвом і в 2011 році заявив, що надалі має намір вживати в їжу м'ясо тільки тих тварин, яких забив самостійно. Відвідувачів персональної сторінки Цукерберга в мережі відтепер бувають шоковані статусами на кшталт "Я тільки що забив свиню і козла".