Топ-10 найбільш складних для вивчення мов

Вивчення іноземних мов розширює кругозір, покращує пам'ять і розумові процеси. Але якщо для того, щоб самостійно скласти усно і письмово коротенька розповідь про себе англійською буде потрібно кілька місяців навчання "з нуля", то для того ж результату на угорському може бути і року мало.

Сьогодні ми пропонуємо Топ-10 найбільш складних для вивчення мов . У порівнянні з багатьма з них російський здасться одним з найпростіших.

Зміст:

  • 10. Ісландський
  • 9. Польський
  • 8. Баскська
  • 7. Естонський
  • 6. Навахо
  • 5. Японський
  • 4. Угорський
  • 3. Туюк
  • 2. Арабська
  • 1. Китайський

10. Ісландський

Ця мова зберіг в собі безліч стародавніх слів, ніде в Європі більш не вживаних. Багато ісландські звуки не мають точних аналогів, тому вивчити їх можна лише слухаючи носія мови. Про складність ісландського свідчать і власні імена. Наприклад, в 2010 році весь світ намагався запам'ятати назву пробудившегося вулкана Ейяфьядлайекюдль.

9. Польський

Граматика польського має більше винятків, ніж правил. Для вивчення семи польських відмінків простіше спочатку вивчити розмовну мову, а лише потім намагатися зрозуміти логіку. У алфавіті у поляків 32 літери, багато з яких мають по 2-3 варіанти вимови. Незважаючи на те, що багато слів здаються знайомими російському слуху, вони часто мають зовсім інші значення.До речі, назва міста L'o'dz ', який ми знаємо як Лодзь, поляки вимовляють як "Вуджь".

8. Баскська

В мові північних районів Іспанії 24 відмінка. Це один з найдавніших мов на території Європи. Словотвір в ньому відбувається шляхом добавки префіксів і суфіксів до основи. Так, дієслівні форми для різних часів складно запам'ятати, тому що змінюється не тільки їх закінчення, але і початок.

7. Естонський

В цьому складному мовою 12 відмінків. Крім того, один і той же слово може мати 3-4 значення, багато з яких відносяться до 12-13 століть, коли формувався естонську мову. Голосні в мові мають 3 ступеня довготи, проте лише дві з них відображаються на листі.

6. Навахо

Ця мова американських індіанців використовувався США для передачі радіоповідомлень в роки Другої Світової Війни. Розшифрувати перехоплений повідомлення японці не могли, т. К. Не існувало опублікованих словників для навахо. На сьогоднішній день на мові говорять близько 180 тисяч чоловік.

5. Японський

Навчитися читати японською - не означає навчитися на ньому говорити, адже ієрогліфи з книг не дають поняття про вимові слів. Крім того, в зике 3 системи письма. Кандзі використовує китайські ієрогліфи, катакана - складова азбука для запозичених слів і хирагана - азбука для написання суфіксів і граматичних часток. До 1959 року японська писемність велася справа наліво і зверху вниз. Студент, який бажає отримати диплом про вищу освіту, повинен зазубрити 10-15 тисяч ієрогліфів.

4. Угорський

Цей складний мову - лідер за кількістю відмінків, в угорському їх 35. Крім того, в мові безліч суфіксів і експресивних ідіом. Багато голосні звуки складні для повторення, так як вимовляються глибоко в горлі.

3. Туюк

Один з індіанських мов поширений сьогодні лише в районах Східної Амазонки. Однією з головних складнощів є система дієслівних закінчень, що вказують на те, звідки говорить знає про ту чи іншу подію. Наприклад, "Diga ape-wi" означає, що "хлопчик грав в футбол (я це знаю, тому що бачив)".

2. Арабська

Перша складність арабської мови - це лист. Багато букви мають 4 різних написання в залежності від положення в слові. Голосні при листі не включаються, переноси слів не допускаються, заголовні букви відсутні. Крім того араби пишуть справа наліво. Граматика ускладнена незвичними нам особливостями. Так, крім єдиного і множинного в арабському є подвійне число.

1. Китайський

Незважаючи на всю складність, саме ця мова лідирує в Топ-15 найбільш поширених в світі. Головна складність китайського - це 87 тисяч ієрогліфів. Правда для елементарного спілкування вистачить і 800, а знаючи 3 тисячі ієрогліфів, можна читати газети. Інша складність - десятки діалектів, які не схожі один на одного. До речі, в одних регіонах Китаю пишуть зверху вниз справа наліво, а в інших прийнятий європейський стиль звичного нам горизонтального листа.