Топ-10 найкрасивіших росіянок

Краса російських жінок багато років славиться по всьому світу. І цінують її не тільки наші співвітчизники - росіянки регулярно очолюють рейтинги найкрасивіших, сексуальних і чарівних жінок в іноземних ЗМІ.

Пропонуємо Вам Топ-10 найкрасивіших росіянок , складений за матеріалами таких видань, як Maxim, People і Forbes.

Зміст:

  • 10. Агнія Дітковскіте
  • 9. Наташа Галкіна
  • 8. Христина Асмус
  • 7. Софія Рудьєва
  • 6. Ліза Боярська
  • 5. Марія Шарапова
  • 4. Ірина Шейк
  • 3. Юлія Снигирь
  • 2. Анна Вьяліціна
  • 1. Наталя Водянова

10. Агнія Дітковскіте

Свою спокійну і благородну красу Агнія отримала від матері - відомої актриси Тетяни Лютаєвою. Дітковскіте - одна з небагатьох учасниць рейтингу красунь, небажаними брати участь у відвертих фотосесіях.

9. Наташа Галкіна

Ця американська фотомодель народилася в невеликому російському містечку Батайськ. Сьогодні Галкіна - затребувана модель, актриса і активна учасниця благодійної діяльності.

8. Христина Асмус

Зірка серіалу "Інтерни" увійшла в 2012 році в сотню найсексуальніших жінок країни. Фото Христини з задоволенням помістили на свої сторінки такі видання, як Maxim, Playboy і GQ.

7. Софія Рудьєва

"Міс Росія-2009" здобула всесвітню популярність завдяки скандальній і відвертій фотосесії напередодні конкурсу "Міс Всесвіт". Сьогодні Рудьєва живе і працює в Італії, вона - затребувана модель.

6. Ліза Боярська

Навіть ті гості Санкт-Петербурга, які не говорять по-російськи, з задоволенням йдуть на вистави в Малий драматичний театр, якщо в них задіяна Боярська. До речі, Єлизавета увійшла в десятку сексуальних росіянок за версією видання Maxim.

5. Марія Шарапова

Російська зірка великого тенісу давно відома у всьому світі не тільки спортивними досягненнями, а й красою. Марію часто запрошують для зйомок в рекламі, зокрема, Шарапова рекламувала Samsung, Nike, Tiffany, Land Rover, Lady Speed ​​Stick і Canon.

4. Ірина Шейк

Знамениту обраницю Кріштіану Роналду пророкують в десятку найбільш високооплачуваних моделей світу. Шейк стала першою росіянкою, яка прикрасила престижну обкладинку Sports Illustrated Swimsuit Edition. Фото Ірини з'являлося на обкладинках Elle, GQ, Glamour.

3. Юлія Снигирь

За гарне обличчя і тіло цієї росіянки голосують не тільки іноземні видавці таких журналів як Maxim і FHM, а й співвітчизники, котрі включили Юлю в п'ятірку найкрасивіших жінок країни за результатами опитування, проведеного на інтернет-сайті KP. ru.

2. Анна Вьяліціна

Модель, відома світові під псевдонімом Anne V, народилася в Нижньому Новгороді в 1986 році. А в 2013 році авторитетний інтернет-ресурс models. com включив Ганну в числі 25 найбільш затребуваних моделей світу.

1. Наталя Водянова

Як і Анна Вьяліціна, Водянова родом з Нижнього Новгорода. Зовнішність Водянової приводить у захват авторитетів світу моди і краси. Наталія співпрацює з такими брендами, як Gucci, Chanel, Alexander McQueen, Calvin Klein, Donna Karan, Christian Dior.