Топ-10 найкрасивіших рожевих пляжів в світі

Картинка, що виникає в уяві більшості людей при слові "пляж", включає безліч золотих або білих відтінків. Однак у світі є пляжі, покриті рожевим піском. За цей ніжний колір "відповідають" уламки коралів і раковин одноклітинних організмів під назвою форамініфери. Шторму і хвилі викидають їх на берег, де вони розбиваються в найменшу крихту і змішуються з піском.

Представляємо вам топ-10 найкрасивіших рожевих пляжів в світі.

Зміст:

  • 10. Пляж Елафонісі, острів Крит, Греція
  • 9. Спьяджа Роса, острів Буделлі, Італія
  • 8. Пінк Біч, острів Комодо, Індонезія
  • 7. Хорсшу-Бей-Біч, Бермудські острови
  • 6. Пінк Біч, острів Грейт-Санта-Крус, Філіппіни
  • 5. Рожеві пляжі, острів Барбуда, Карибське море
  • 4. Балос Лагуна-Біч, острів Крит, Греція
  • 3. Пляж Тангсі, острів Ломбок, Індонезія
  • 2. Бонайре Пінк Біч, Карибський басейн
  • 1. Рожевий пляж, острів Харбор-Айленд, Багами

10. Пляж Елафонісі, острів Крит, Греція

Знаходиться в південній частині середземноморського острова Крит. Чудовий пляж, вкритий світло-рожевим піском, обладнаний душовими і туалетами. Світло-блакитна вода з пурпуровим відображенням уздовж берегової лінії, дуже чиста і тепла, а на мілководді з задоволенням будуть плескатися діти. Деякі частини пляжу скласти.

9. Спьяджа Роса, острів Буделлі, Італія

Найвідомішим з пляжів італійського острова Буделлі є Спьяджа Роза.Його назва перекладається невигадливо - "рожевий пляж". Дрібний пісок з "гламурним" відтінком красиво відтіняють навколишні пляж гранітні скелі.

8. Пінк Біч, острів Комодо, Індонезія

Індонезію становлять 17508 островів, і одним з них є Комодо. Острів відомий як місце проживання дракона Комодо і славиться своїм рожевим пляжем, утвореним з частинок червоних коралів. У поєднанні з зеленими пагорбами, що оточують пляж, і найчистішої водою, це місце виглядає як райський куточок для відпочинку.

7. Хорсшу-Бей-Біч, Бермудські острови

Хвилі викидають на берегову лінію острова Хорсшу шматки коралів і черепашок, де вони змішуються з м'яким піском. Бірюзові хвилі океану накочуються на рожевий берег, створюючи химерний природний контраст і маючи в своєму розпорядженні до прогулянок.

6. Пінк Біч, острів Грейт-Санта-Крус, Філіппіни

Належить поверхні пляжу присутня крихта коралів. Вона змішується з піском під час ерозії. Недалеко від острова знаходиться місто Замбоанга, в якому збереглася старовинна колоніальна архітектура часів іспанського правління. Пляж відноситься до числа кращих рожевих пляжів світу за версією National Geographic.

5. Рожеві пляжі, острів Барбуда, Карибське море

Західний берег Барбуда - один безперервний ділянку пляжу з "поясами" красивого рожевого піску.

4. Балос Лагуна-Біч, острів Крит, Греція

Ще один куточок Криту, який потрапив в список дивовижних рожевих пляжів світу. Окрім наявності рожевого піску, берегова лінія тут дуже широка і численні туристи не заважають один одному. Море дуже дрібне і тепле, ідеально підходить для відпочиваючих з маленькими дітьми.

3. Пляж Тангсі, острів Ломбок, Індонезія

Спочатку білий колір піску змінився на насичений рожевий під впливом подрібнених водою і вітрами коралів.Через віддаленого розташування цього тихого пляжу на ньому не так багато відпочиваючих. Мальовничі коралові рифи роблять Тангсі прекрасним місцем для підводного плавання. Поруч з пляжем немає ні готелю, ні ресторану, так що краще відвідувати це місце вранці або вдень.

2. Бонайре Пінк Біч, Карибський басейн

Бонайре (назва перекладається як "хороший повітря") - один з найбільш мальовничих островів в світі, і Пінк Біч є невід'ємною частиною його чарівності. Пляж, покритий піском з рожевим відливом, зобов'язаний своїм кольором мільйонам подрібнених раковин форамініфер. Це прекрасне місце популярне у любителів підводного плавання і водних видів спорту. У водах острова плаває 450 видів риб і 70 видів водоростей.

1. Рожевий пляж, острів Харбор-Айленд, Багами

Великий пляж на острові Харбор-Айленд покритий м'яким піском рожево-оранжевого кольору, завдяки оболонок форамініфер, присутнім тут удосталь. Доглянуті будинки, відсутність висотних будівель неподалік від пляжу, красива бірюзова вода і постійний легкий бриз роблять цей рожевий пляж на Багамах ідеальним місцем відпочинку.