Топ-10 мобільних додатків, випущених до ЧС з футболу 2014

Чемпіонат світу з футболу стартував 12 червня, але розробники мобільних додатків завчасно подбали про те, щоб сучасним уболівальникам було зручніше спостерігати за ходом матчів. Кращі з них були відібрані експертами видання Forbes.

Отже, дізнатися розклад, рахунок матчу, рейтинг гравців і багато іншого можна за допомогою нашого Топ-10 мобільних додатків, випущених до ЧС з футболу 2014.

Зміст:

  • 10. Eurosport Player
  • 9. Panini Collectors App
  • 8. BBC Sport app
  • 7. SecondMic
  • 6. FIFA14
  • 5. World Soccer Finals
  • 4. Дивись +
  • 3. Fantasy iTeam
  • 2. ESPN FC Soccer & World Cup
  • 1. FIFA Official App

10. Eurosport Player

Якісне спортивне додаток від BBC містить розклад, статистику, аналітику і навіть розділ спортивних чуток. Мова програми - англійська.

7. SecondMic

Додаток дозволяє користувачеві вибирати коментатора для кожного матчу з числа популярних спортивних оглядачів, колишніх гравців і т.д. Є кумедна можливість створення власного каналу мовлення для бажаючих спробувати сили в якості початківця коментатора. Додаток тільки для iOS.

6. FIFA14

Додаток для iOS являє собою адаптований симулятор популярної гри FIFA. Користувачі можуть грати кращими футбольними гравцями за допомогою wi-fi. Поширюється FIFA14 безкоштовно.

5. World Soccer Finals

Додаток безкоштовно, за $ 0, 99 можна додатково відключити рекламу. Користувачеві доступна інформація про майбутні матчі чемпіонату, складах команд і всіляких рейтингах.

4. Дивись +

Додаток було створено до Сочинської Олімпіади, а тепер з його допомогою також можна в прямому ефірі дивитися всі матчі ЧС 2014. Відео доступне виключно на території РФ, для абонентів мережі Мегафон додатки безкоштовно, для МТС і Білайн воно є в рамках тарифного плану.

3. Fantasy iTeam

Вибираючи серед 736 гравців з 32 команд, користувач програми може відтворити власний мундіаль. Додаток працює виключно англійською мовою, а поширюється безкоштовно.

2. ESPN FC Soccer & World Cup

Безкоштовний додаток підтримує 8 мов, російської серед них немає. Крім даних про ЧС 2014 року, користувач може отримати інформацію про матчі Ліги Європи, Ліги чемпіонів і головних європейських чемпіонатів.

1. FIFA Official App

Офіційне додаток FIFA відрізняється дружнім інтерфейсом і є на шести мовах, в тому числі російською, абсолютно безкоштовно. FIFA Official App працює на iOS і Android. Додаток містить розклад, групові таблиці результатів, рейтинги, післяматчеву аналітику, а також дані про гравців і стадіонах, на яких проходить ЧС.