Топ-10 найбільших курортних комплексів Європи

Намагаючись залучити якомога більше туристів, господарі готельних комплексів перетворюють свої володіння в справжні міста, де є все для відпочинку і розваг. Територію цих оазисів комфорту можна не залишати тижнями.

В сьогоднішній Топ ми включили 10 найбільших курортних комплексів Європи . У десятці представлені варіанти на будь-який смак і гаманець, при тому, що кожен комплекс унікальний і неповторний.

Зміст:

  • 10. Gran Hotel Bali, Іспанія
  • 9. Rodos Palace Hotel, Греція
  • 8. Mare Nostrum RESORT, Іспанія
  • 7. Goldcity Tourism Complex, Туреччина
  • 6. Rixos Sungate, Туреччина
  • 5. Lopesan Costa Meloneras Resort, Гран-Канарія, Іспанія
  • 4. Ялта - Інтурист, Україна
  • 3. Bellevue Club, Майорка, Іспанія
  • 2. Marina d'Or Holiday Resort, Валенсія, Іспанія
  • 1. AZIMUT Hotels, Сочі, Росія

10. Gran Hotel Bali, Іспанія

Центральна будівля комплексу є найвищим готелем Європи. Всього в Gran Hotel Bali 776 номерів. На території комплексу є торговий центр, конференц-центр, 3 басейни, ігрові зали для дітей, СПА і фітнес зони.

9. Rodos Palace Hotel, Греція

Розташований на Родосі 5-зірковий готель пропонує 785 номерів різної комфортності. Готель популярний у бізнес-структур, т. К. В своєму розпорядженні велику конференц-центром на 20 залів загальною місткістю 4000 чоловік.

8. Mare Nostrum RESORT, Іспанія

Комплекс на острові Тенеріфе пропонує 1006 номерів. На загальній території розташовані один 4-зірковий і два 5-зіркових готелі.Особливість Mare Nostrum - унікальний омолоджуючі і оздоровчі програми.

7. Goldcity Tourism Complex, Туреччина

Комплекс включає 1025 номерів, а також приватні апартаменти. Багата інфраструктура Goldcity включає басейни, ресторани, аквапарк, кінотеатр і футбольне поле, де часто проводяться тренування професіоналів.

6. Rixos Sungate, Туреччина

Комплекс на 1094 номери працює за звичною для Туреччини системі all inclusive. На території Rixos Sungate є конгрес-центр, СПА-зона, аквапарк, школа дайвінгу, дитячий клуб, зоопарк, спеціальний дитячий пляж, кінотеатр і картинг.

5. Lopesan Costa Meloneras Resort, Гран-Канарія, Іспанія

Номерний фонд комплексу складає 1136 номерів. На території Lopesan Costa Meloneras Resort є величезний тропічний сад, приватна лагуна, що з'єднується з океаном, і все необхідне для різноманітного відпочинку всіх категорій туристів.

4. Ялта - Інтурист, Україна

Найбільший готельний комплекс Криму пропонує туристам 1140 номерів. На території комплексу розташована частина старовинного парку, а також сім приватних пляжів протяжністю 500 метрів.

3. Bellevue Club, Майорка, Іспанія

Ще один іспанський готельний комплекс в десятці найбільших. Bellevue Club відомий по всій Європі своїм штучною водоймою, що виходять до моря і придатним для плавання на байдарках. Комплекс входить до складу іспанської мережі готелів Blue Bay Resorts.

2. Marina d'Or Holiday Resort, Валенсія, Іспанія

Найбільший курортний комплекс Іспанії об'єднав 7 готелів категорій 3, 4 і 5 зірок, а також апартаменти. Загальний номерний фонд комплексу складає 2150 одиниць. На території Marina d'Or є дитячі майданчики, басейни, медичний центр, спортмайданчики, магазини та інші об'єкти інфраструктури для комфортного відпочинку.

1. AZIMUT Hotels, Сочі, Росія

Прийдешня Олімпіада змінила головний курорт Росії - тут більше уваги стали приділяти комфорту туристів і якості сервісу. Комплекс AZIMUT Hotels складається з 4-зіркового Hotel Resort & SPA на 720 номерів, а також 3-зіркового Hotel Sochi на 2880 номерів. Комплекс розташований в зручній близькості від олімпійських об'єктів, але на самому березі моря. Готелі мережі AZIMUT Hotels крім Сочі представлені ще в 11 містах Росії і 7 містах Європи.