Топ-10 цікавих фактів про вагітність

Вагітність - один з найважливіших періодів у житті жінки. Процес зародження і розвитку нового життя дивний. Майбутня мама виглядає, мислить, рухається і говорить абсолютно особливим чином.

Сьогодні ми представляємо вашій увазі Топ-10 цікавих фактів про вагітність . Багато незвичайні на перший погляд речі знаходять цілком наукове пояснення, інші - ставлять в тупик сучасних вчених і лікарів.

Зміст:

  • 10.
  • 9.
  • 8.
  • 7.
  • 6.
  • 5.
  • 4.
  • 3.
  • 2.
  • 1.

10.

Всупереч поширеній думці, тривалість вагітності становить не рівно 9 місяців, а дещо більше. В середньому процес виношування малюка триває 280 днів (40 тижнів).

9.

Багатьом здається, що вагітна жінка неуважна, вічно все забуває і мислить зовсім нелогічно. Вчені спростовують це помилка. Численні досліди показують, що звичайні жінки і майбутні мами однаково успішно справляються з завданнями на логіку і пам'ять.

8.

Відомо, що майбутня мама повинна добре харчуватися. Але, всупереч поширеній думці, зовсім не обов'язково і навіть шкідливо їсти "за двох". У день вагітній жінці належить приблизно 300 додаткових калорій.

7.

При погляді на вагітну жінку здається, що вона з гордістю прагне виставити напоказ кругленький животик. Насправді, така постава виникає всупереч бажанням майбутньої матері. У міру зростання живота посилюється вигин спини в області попереку, а плечі і голова відкидаються назад.Так і формується "вагітна" постава.

6.

Майже всі немовлята народжуються з блакитними очима. Такий колір очей обумовлений відсутністю меланіну - пігменту, який починає накопичуватися в райдужній оболонці з шести місяців. Якщо меланіну виявиться мало, то блакитний або сіро-блакитний колір очей збережеться на все життя. А якщо пігменту багато, він зміниться на коричневий або зелений.

5.

Народити близнюків судилося приблизно 3% вагітних жінок. Всього 30 років тому цей показник був менше на 60%. Чималу роль у збільшенні кількості багатоплідних вагітностей грає екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) та інші досягнення сучасної медицини.

4.

Найбільше дітей з'являються на світ по вівторках. Найменша кількість дітей народжуються в суботу або неділю. Можливо, дивовижну статистику можна пояснити тим, що планові кесареві розтини практично ніколи не призначають на вихідні дні.

3.

Вагітність - не привід ставити хрест на своїх інтересах. Вчені довели, що вагітна жінка частіше демонструє нестандартне мислення, а декретну відпустку для багатьох майбутніх мам стає можливістю зайнятися чимось дійсно цікавим. Педагоги з живопису стверджують, що вагітна жінка - кращий учень.

2.

Тисячі подружніх пар намагаються заздалегідь визначити стать дитини . Хтось пристрасно бажає хлопчика, комусь подавай дівчинку. Вчені довели, що ймовірність зачаття малюка чоловічої статі підвищується з кожною наступною вагітністю. Отже, багатодітні мами частіше за інших народжують синів.

1.

Рекордсменкою за кількістю вагітностей і пологів є Елізабет Гринхилл з Великобританії.Вона народжувала 38 разів, зробивши на світ 39 малюків!