Топ-10 цікавих фактів про чоловіків

Приблизно третю частину свого свідомого життя ми проводимо в пошуках ідеального чоловіка. Але, навіть живучи з чоловіком пліч-о-пліч, нам так і не вдається зрозуміти, чого ж вони хочуть насправді. І проблема тут зовсім не в чоловіках, а в тому, що ми, жінки, влаштовані абсолютно по-іншому і на відміну від представників сильної статі схильні перебільшувати і гостро реагувати на нічого не значущі кинуті фрази.

Давайте розглянемо 10 цікавих фактів , які допоможуть жінкам краще розбиратися в психології чоловіків.

1. Практично всі чоловіки - це великі діти, тому не дивуйтеся, що вони не уявляють свого життя без машин, комп'ютерних ігор і адреналіну. Чоловіки, як діти, люблять змагатися один з одним і катастрофічно бояться приймати важливі рішення.

2. Чоловіки люблять виключно очима, і це факт. І як би вони не відмовлялися і не намагалися переконати вас, що закохалися в вашу чисту душу і добре серце, не варто повністю вірити сказаному.

3. Дружба чоловіки і жінки - це міф. Жоден чоловік не стане заводити дружні відносини з жінкою, яка його зовні не приваблює. Швидше за все так звана подруга колись була об'єктом любові чоловіка, а може і продовжує нею бути. Тому щоб уникнути сімейних конфліктів, краще спочатку дати зрозуміти чоловікові, що ви проти такої дружби.

4. Всі чоловіки, як і жінки, хочуть бути коханими і потребують постійних компліментах і в підтримці.Чим частіше чоловік чує компліменти від коханої жінки, тим більше сил він вкладе в те, щоб зробити її життя щасливим.

5. Чоловіки не люблять підкорятися і панічно бояться уславитися підкаблучником. Щоб уникнути конфліктів на цьому ґрунті, частіше підкреслюйте сильні сторони свого чоловіка і дозволяйте йому якомога частіше самостійно приймати рішення за вас двох, зрозуміло, в межах розумного.

6. Середньостатистичний чоловік терпіти не може слабохарактерних і вічно ниючих жінок. І це факт. Всі ми вибираємо найбільш зручні умови для життя, а кому сподобається жити з скиглієм і песимістом?

7. Чоловіки невпинно твердять про свободу і особистий простір, але як тільки вони це отримують, з'являється нова і абсолютно протилежна потреба - постійна присутність жінки поруч.

8. Чоловіки не можуть цілком віддаватися жінці. Друга половина є лише частиною їх повноцінної і насиченого життя. Фактично, для чоловіка набагато важливіше відбутися в житті і зайняти гідне становище в суспільстві, так що не варто перешкоджати його бажанням стрімко просуватися кар'єрними сходами.

9. На відміну від нас, чоловіки терпіти не можуть розмов по душах і дурних питань з серії "а як би ти вчинив?" або "про що ти думаєш?". Жінки звикли жити своїми фантазіями і мріями про ідеального чоловіка. Чоловікам же не понять нашої тонкої душевної організації, так як вони живуть фактами і вирішують питання в міру їх надходження.

10. Всі чоловіки власники і моторошні ревнивці, хоч і намагаються не показувати нам цього. І в той же час вони негативно ставляться до ревнощів з боку жінки. Погодьтеся, досить несправедливе і в деякому роді егоїстична поведінка, але з цим нічого не поробиш, залишається тільки змиритися.

Це далеко не все факти про чоловіків , але якщо брати їх до уваги, то можна швидко знайти з ними спільну мову, а в якійсь мірі навіть перевиховати. І тоді побудова спільного побуту не складе особливих труднощів.