Топ-10 найбільш жадібних знаменитостей

Багатомільйонні гонорари далеко не завжди сприяють розвитку таких якостей як щедрість по відношенню до оточуючих. Але ж багаті і знамениті практично щодня користуються послугами перукарів, масажистів, офіціантів ... І далеко не завжди зірки залишають на чай навіть пару доларів.

В нашому сьогоднішньому Топ-10 "засвітилися" самі жадібні знаменитості , в числі яких опинилися кілька поп-ікон, дві успішні актриси і інші небідні мешканці зоряного Олімпу.

Зміст:

  • 10. Ашер.
  • 9. Мік Джаггер.
  • 8. Кірстен Данст.
  • 7. Дженіфер Лопес.
  • 6. Ліндсей Лохан.
  • 5. Вікторія Бекхем.
  • 4. Брітні Спірс.
  • 3. Періс та Нікі Хілтон.
  • 2. Мадонна.
  • 1. Джеремі Пайвен.

10. Ашер.

Актор і співак є самим високооплачуваним в історії виконавцем в стилі ритм-енд-блюз. При цьому розщедрюватися на чайові Ашер не вважає за потрібне.

9. Мік Джаггер.

Лідер Rolling Stones сьогодні отримує більш ніж гідну оплату праці від продюсерської діяльності, а також хороші відрахування від продажу альбомів культової рок-групи. І, тим не менш, Мік регулярно з'являється в рейтингах найбільш скупих зірок.

8. Кірстен Данст.

Актриса, режисер і сценарист з успіхом виступає на великому екрані, але, мабуть, витрачає все зароблене на випуск власних малобюджетних фільмів. Адже чайових від Кірстен дочекатися практично нереально.

7. Дженіфер Лопес.

Джей Ло періодично мелькає в списках самих жадібних знаменитостей. Але найвідомішим став випадок з авіакомпанією, працівників якої поп-дива довела до сказу своїми примхами, а потім не залишила жодної копійки на чай.

6. Ліндсей Лохан.

Зірка відома своєю скандальною поведінкою. У числі ексцентричних вчинків Ліндсей співробітники декількох салонів краси відзначили небажання платити за рахунком. Отримавши всі необхідні послуги, Лохан просто потихеньку вислизала з салону.

5. Вікторія Бекхем.

Колишня "Пош Спайс" часто вимагає безкоштовного обслуговування в салонах краси і зовсім ніколи не залишає чайових. На відміну від свого чоловіка Девіда, який, випивши в барі пива на сотню доларів, залишив на чай цілу тисячу.

4. Брітні Спірс.

Зірка відома сумним поєднанням прискіпливості зі скупістю. Якщо Спірс і залишає на чай, то тільки мідяки, які знаходить у власних кишенях.

3. Періс та Нікі Хілтон.

Обидві сестрички із задоволенням відвідують різноманітні СПА-процедури, правда, платять далеко не кожен раз. В індустрії краси вони вже завоювали особливу репутацію.

2. Мадонна.

Побачивши Мадонну в ресторані, офіціанти зовсім не верещать від захвату - всім давно відомо, що від зірки не дочекаєшся ні чайових, ні слова подяки.

1. Джеремі Пайвен.

Зірка залишає в якості чайових диски, на яких записані серіали за участю Джеремі. Цілком можливо, що справа не в жадібності, просто актор винайшов власний спосіб підвищення популярності.