Топ-10 зарубіжних інтернет-магазинів з доставкою в Росію

Здійснюючи покупки за кордоном, можна заощадити на одязі, косметиці, спортивних товарах і навіть на їжі. На жаль, далеко не всі інтернет-магазини в принципі доставляють товари в Росію. А часом доставка коштує так дорого, що економія на ціні самого товару зводиться до нуля.

Ми пропонуємо Вам корисний Топ-10, в який увійшли закордонні інтернет-магазини з доставкою в Росію. І вартість, і терміни доставки з цих торгових майданчиків дозволяють здійснювати покупки легко і з величезним задоволенням.

Зміст:

  • 1. Aliexpress. com
  • 2. Lipsy. co. uk
  • 3. FragranceDirect. co. uk
  • 4. Dress-for-less. com
  • 5. Yoox. com
  • 6. Asos. com
  • 7. JamonShop. es
  • 8. iHerb. com
  • 9. Nextdirect. com
  • 10. Feelunique. com

1. Aliexpress. com

Мабуть це кращий зарубіжний інтернет-магазин . На Aliexpress можна дешево купити все що завгодно: китайську електроніку, одяг, взуття та аксесуари з Піднебесної, а також косметику, чаї та іграшки. Магазин пропонує найнижчі ціни на тисячі одиниць товару і постійні знижки до 90%. Але найголовніша перевага, це безкоштовна доставка в Росію !

2. Lipsy. co. uk

Магазин пропонує ошатну і повсякденний одяг, стильне взуття, а також сумки і аксесуари бренду Lipsy і інших марок. Вартість доставки всього 5 фунтів, термін доставки - близько 4-5 тижнів. Часто проходять акції з приємними знижками, а також безкоштовною доставкою.

3. FragranceDirect. co. uk

Дискаунтер для шанувальників елітної парфумерії пропонує парфуми і косметику з доставкою в Росію.При вартості доставки 5, 5 фунтів, термін - близько 3 тижнів. При покупці від 100 фунтів замовлення доставлять кур'єром додому, при меншій сумі - направлять поштою.

4. Dress-for-less. com

Німецький магазин пропонує одяг, аксесуари та взуття різних європейських брендів. Замовляючи товари в Росію, покупець економить на суму ПДВ, яку вирахують з ціни. Вартість доставки - 1200 рублів. Термін доставки складе близько 20-40 днів.

5. Yoox. com

Італійський мультибрендовий магазин пропонує одяг, взуття та аксесуари високої якості. Безкоштовна доставка в Росію проводиться при замовленні від 9000 рублів. Часто магазин проводить акції, і поріг для безкоштовної доставки знижується.

6. Asos. com

Британський інтернет-магазин одягу та аксесуарів пропонує безкоштовну доставку в Росію в термін від 4 до 6 тижнів. Магазин часто проводить акції, коли при покупці від 5-6 тисяч рублів безкоштовної стає експрес-доставка.

7. JamonShop. es

В цьому магазині можна придбати справжній іспанська хамон, а ще солодощі, спеції, вина та інші продукти. Доставка буде безкоштовною при будь-якому замовленні від 250 євро. Доставка займає близько 14 днів.

8. iHerb. com

Американський інтернет-магазин косметики та товарів для здоров'я доставляє в Росію замовлення в термін від 1 до 6 тижнів. Вартість доставки - від 4 доларів. Росіяни охоче купують в iHerb засоби гігієни, ефірні масла, засоби на травах, дитячу косметику.

9. Nextdirect. com

Британський магазин дорослої і дитячої одягу доставляє будь-який товар в рекордні терміни - 6-10 робочих днів. Доставка безкоштовна при замовленні від 1250 рублів. Магазин дарує знижку 300-500 рублів на перше замовлення.

10. Feelunique. com

Британський магазин косметики і парфумерії пропонує безкоштовну доставку в Росію будь-якого замовлення від 600 рублів.У Feelunique представлені і елітні марки (DIOR, Decleor, Cacharel), і доступна, але дуже якісна косметика.