Топ-10 фільмів про перевертнів, список кращих

Перевертні, як і вампіри - постійні персонажі фільмів жахів. Їх величезна сила, витривалість і злість зробили цих істот ідеальними кандидатами на звання "найгірший домашній вихованець". Перевертнем можна стати різними шляхами, наприклад, за допомогою магії, бути укушеним перевертнем, бути проклятим або народитися в переддень Різдва (мабуть, найбезпечніший варіант). А спостерігати за перевертнями краще з безпечної відстані, наприклад, сидячи перед екраном телевізора. Ми представляємо вам десять найцікавіших фільмів про перевертнів , випущених з 2000 до 2017 рр. Список найкращих був складений у відповідності з рейтингами на "Кинопоиск".

Зміст:

  • 10. Червона шапочка (2011)
  • 9. Кров і шоколад (2006)
  • 8. Сестра перевертня (2004)
  • 7. Народження перевертня (2004)
  • 6. Пси-воїни (2001)
  • 5. Інший світ: Повстання ліканів (2008)
  • 4. Перевертень (2000)
  • 3. Вовченята Аме та Юкі (2012)
  • 2. Хлопчик-перевертень (2012)
  • 1. Красуня і чудовисько (2017)

10. Червона шапочка (2011)

Рейтинг - 6. 1

Довгий час маленьке село тероризував величезний перевертень. Потім він надовго зник, проте з'явився знову. І головна героїня - Валері, постійно носить червоний плащ (незважаючи на назву фільму) - має намір з'ясувати, хто ж з селян перетворюється на жорстокого звіра. Адже перевертень пощадив її та навіть запропонував бігти з ним. Крім того, їй необхідно зробити вибір на особистому фронті: мати хоче видати її заміж за багатого Генрі, а сама Валері любить красеня Пітера.

9. Кров і шоколад (2006)

Рейтинг - 6. 3

Ще одна варіація на тему забороненого кохання між перевертнем і людиною. Дівчина-Лугару Вів'єн і вільний художник Ейден зустрічаються в Бухаресті і закохуються одне в одного. Однак в зграї Вів'єн прихильність до людини засуджується і їй належить вибрати, з ким залишитися - з побратимами або коханим. Один з плюсів картини в тому, що режисер знімав справжніх вовків, а не комп'ютерно створених чудовиськ. Інший плюс - дуже хороший, що запам'ятовується саундтрек.

8. Сестра перевертня (2004)

Рейтинг - 6. 5

Головна героїня Бріджит (Емілі Перкінс) втрачає свою сестру Джинджер, яку вкусив перевертень. Дівчина спробувала всі способи лікування Джинджер і в процесі надання допомоги заразилася її кров'ю. І тепер Бріджит самої загрожує перетворення на дикого і одержимого злістю і спрагою крові монстра.

7. Народження перевертня (2004)

Рейтинг - 6. 6

Міцний середнячок в добірці кращих фільмів про перевертнів. Сценарій дуже простий: в 19 столітті на канадський форт - єдиний оплот цивілізації в відокремлених краях - нападають кровожерливі вервольфи. У форті сховалися дві головні героїні (Бріджит і Джинджер), дивний індіанець і невелика група поселенців. У відгуках фільм лають за те що перетворення людини в звіра в "Народженні перевертня" не показано, і за слабке музичний супровід. Кіно відноситься до трилогії, перша і друга частини якої ( "Перевертень" і "Сестра перевертня") також входять в наш рейтинг.

6. Пси-воїни (2001)

Рейтинг - 6. 7

В цьому фільмі є все, що дорого шанувальникам жанру "хоррор": кошмарні монстри, кров, бійки і брутальний головний герой. Цікава задумка режисера: поєднати в одному фільмі солдат, які вирушили на бойові навчання, і перевертнів, заслужила схвалення глядачів.Адже люди військові - це не група наляканих підлітків, яких швидко переріжуть як стадо овець. Може вони і поступаються перевертням в швидкості і силі, зате у них є солдатська кмітливість і відвага.

5. Інший світ: Повстання ліканів (2008)

Рейтинг - 6. 8

Нехитре фентезі, яке увійшло в список кращих фільмів про вампірів, ідеальне для тих хто хоче просто приємно провести час перед телеекраном, не вникаючи в глибокі філософські притчі і не думаючи "що ж хотів сказати цим режисер?" Жорстокі вампіри безжально експлуатують своїх рабів-перевертнів. Однак молодий лікан Люциан таємно готує повстання проти своїх господарів. До нього приєднується Соня - дочка повелителя вампірів Віктора. Але чи зможуть два несхожих один на одного істоти бути разом?

4. Перевертень (2000)

Рейтинг - 7

Дві сестри займалися зйомками "фільмів жахів", щедро витрачаючи на це червону фарбу. Але одного разу вони зіткнулися з справжнім монстром, який вкусив одну з сестер. І з дівчиною починають відбуватися дивні метаморфози. Хоррора в цьому фільмі небагато, так як в центрі історії - взаємини сестер, глибоко відданих один одному.

3. Вовченята Аме та Юкі (2012)

Рейтинг - 7. 9

Красиве і захоплююче аніме про життя жінки на ім'я Хана, яка після смерті чоловіка-перевертня залишилася з двома маленькими дітьми на руках. Нетямущі ще не вміють контролювати свої перетворення, а ночами лякають сусідів виттям. У Хани немає ні роботи, ні грошей, але вона обіцяла чоловікові виростити дітей гідними людьми (або вовченятами) і означає, їй доведеться зробити все для їх щастя. Окремо варто відзначити чудове музичне супроводження всіх відбуваються в аніме дій.

2. Хлопчик-перевертень (2012)

Рейтинг - 7. 9

Друге місце в топ фільмів про перевертнів займає південнокорейський фільм про відносини двох молодих людей - юнаки-перевертня і звичайної дівчини. У відгуках глядачі хвалять картину за цікавий сюжет, красиву музику і акторську гру. Якщо ви жадаєте жахів, крові і страждань, то не дивіться "Хлопчика-перевертня". Страждання тут якщо і є, то моральні, від неможливості поєднати два світи - звіриний і людський. А ось тим, хто любить красиві, емоційні і сумні казки, ця кінострічка рекомендована до перегляду.

1. Красуня і чудовисько (2017)

Прем'єра в РФ - 16 березень

Казкова історія про розумну і незалежної дівчині Белль (її грає Емма Уотсон). Заради порятунку свого батька вона вирушила в замок Чудовиська, про який ходили страшні історії серед місцевого населення. Виявилося, що Чудовиськом був принц Адам, зачароване відьмою за свою грубість і пиху. Повернути свій справжній вигляд Адам зможе лише в тому випадку, якщо навчиться любити і бути коханим.

Режисер Білл Кондон підійшов до свого дітища дуже вдумливо. Тільки на створення зачарованого лісу, що оточує замок Чудовиська, пішло 15 тижнів. А на створення вбрання Белль костюмери витратили 12000 годин.