Топ-10 фактів про поцілунки

Звичайно, читати про поцілунки далеко не так цікаво, як, власне, цілуватися. Але зате можна дізнатися багато нового про такого знайомого і приємному поцілунку.

Чи знаєте Ви, що згідно з опитуваннями, жінки люблять цілуватися більше, ніж чоловіки? І що в Японії прилюдний поцілунок не допустимо ні за яких обставин, а всесвітній день поцілунку відзначають 6 липня? Ці та багато інших цікавих подробиці ми дізналися, складаючи наш сьогоднішній Топ-10 фактів про поцілунки .

Зміст:

  • 10. Поцілунки приносять багатство
  • 9. У кіно почали цілуватися в 1896 році
  • 8. Ми витрачаємо на поцілунки понад 20 тисяч хвилин
  • 7. Поцілунок - річ приємна, але негігієнічно
  • 6. Іноді поцілунки переслідуються за законом
  • 5. Найдовший поцілунок тривав майже 31 годину
  • 4. Поцілунок захищає від старості
  • 3. Не всі закривають очі при процедурі
  • 2. Відбиток губ також унікальний, як відбиток пальця
  • 1. Поцілунки допомагають схуднути

10. Поцілунки приносять багатство

Соціологи стверджують, що чоловіки, цілують своїх дружин перед виходом на роботу, більше заробляють в порівнянні з тими, хто поцілунки ігнорують. Крім того, у них рідше зустрічаються хвороби судин і нервової системи.

9. У кіно почали цілуватися в 1896 році

Знятий в 1896 році 30-секундний чорно-білий фільм Томаса Едісона так і називався "Поцілунок".

Тому говорити про те, що сучасні фільми стали більш відвертими, не доводиться! До речі, найдовший екранний поцілунок триває 3 з гаком хвилини.

8. Ми витрачаємо на поцілунки понад 20 тисяч хвилин

Середньостатистичний житель Землі витрачає на поцілунки близько двох тижнів на протязі всього життя. При цьому допитливі вчені вирахували і середню тривалість поцілунку - близько 35 секунд.

7. Поцілунок - річ приємна, але негігієнічно

В процесі поцілунку ми обмінюємося в середньому 278 різними бактеріями. На щастя, за запевненням вчених, 95% з них безпечні для здоров'я. А щоб було закрито 5% не впливали на самопочуття, продовжуємо цілуватися - адже цей процес підвищує імунітет.

6. Іноді поцілунки переслідуються за законом

Наприклад, в штаті Індіана (США) вусатим чоловікам заборонено "цілувати людську істоту". А ось в штаті Коннектикут заборонено цілувати дружину по неділях. В одному з містечок штату Айова можуть заарештувати за поцілунок незнайомої людини.

5. Найдовший поцілунок тривав майже 31 годину

У 2000 році Річ Ланглі і Луїза Альмодовар поставили світовий рекорд - їх поцілунок тривав без малого 31 годину, а саме: 30 год. 59 хв. 27 сек. Коли поцілунок завершився, парочка звалилася без сил.

4. Поцілунок захищає від старості

В процесі пристрасного поцілунку працюють 29 різних м'язів обличчя і шиї. Така чудова зарядка запобігає появі зморшок, а виробляються при поцілунку гормони надають загальнозміцнюючий ефект.

3. Не всі закривають очі при процедурі

Близько 66% чоловіків і жінок в процесі поцілунку закривають очі. Але ось що залишилася третина цілуються люблять спостерігати в процесі за особою партнера. До речі, 65% людей при поцілунках нахиляють голову тільки вправо.

2. Відбиток губ також унікальний, як відбиток пальця

У 1979 році був винайдений "липограф" - прилад для зняття відбитків губ.Після цього в США пройшов аукціон "ліпограмм" знаменитостей. Всі виручені від продажу "зоряних поцілунків" кошти пішли на благодійність. Наприклад, "ліпограмм" Міка Джаггера була продана за 1 600 доларів.

1. Поцілунки допомагають схуднути

Самий безневинний "чмок" спалює близько 5 калорій. А ось пристрасний поцілунок допоможе позбутися вже від 30 калорій за раз. Це набагато ефективніше, ніж, наприклад, швидка ходьба, при якій витрачається 4-5 калорій за хвилину.