Топ-10 фактів про гіпноз

До фахівців з гіпнозу регулярно звертаються такі зірки шоу-бізнесу як Кармен Електра, Брітні Спірс і Вайнона Райдер. Вважається, що за допомогою гіпнозу можна побороти страхи, виявити приховані таланти, позбутися згубних звичок.

Однак стан гіпнотичного трансу все ще залишається загадковим і незвіданим навіть для більшості фахівців. Трохи розібратися в таємниці цього явища допоможе наш Топ-10 фактів про гіпноз.

Зміст:

  • 10. Гіпноз лікує облисіння
  • 9. У стані гіпнозу зникає алергія
  • 8. Гіпноз допомагає боротися зі злочинністю
  • 7. Слово "гіпноз" має грецьке коріння
  • 6. Гіпноз використовують в якості анестезії
  • 5. Найчастіше гіпноз використовують, щоб заспокоїтися
  • 4. Гіпнотизери не володіють надздібностями
  • 3. Показання, дані під гіпнозом, ніколи не приймаються в суді
  • 2. Людина схильна до самогіпнозу
  • 1. Гіпноз неможливий проти волі

10. Гіпноз лікує облисіння

Бельгійські вчені розробили методику, за якою у пацієнтів під час сеансів гіпнозу відбувається активізація кровотоку в шкірі голови. Через 3 тижні після початку терапії починається активне зростання міцних і здорових волосся. Звичайно, це можливо не при всіх формах облисіння.

9. У стані гіпнозу зникає алергія

Дивовижний факт, але у людей в гіпнотичному трансі відсутні будь-які алергічні реакції. На жаль, поки вчені не навчилися продовжувати цей стан, тому після виходу з гіпнозу все повертається на круги своя.

8. Гіпноз допомагає боротися зі злочинністю

Австрії для службовців банків і ювелірних магазинів проводять курси гіпнозу. Під час занять службовці дізнаються, як швидко загіпнотизувати грабіжника під час пограбування банку або ювелірної крамниці.

7. Слово "гіпноз" має грецьке коріння

"Гіпноз" походить від грецького слова "сон". А історія гіпнозу налічує понад 6 тисячоліть. Першими гіпнотизерами були шамани і жерці в стародавньому Тибеті, Єгипті, Індії та інших країнах.

6. Гіпноз використовують в якості анестезії

В 19 столітті один англійський хірург практикував використання гіпнозу під час операцій. Сьогодні гіпнотизерів часом запрошують бути присутнім на пологах в якості анестезіолога.

5. Найчастіше гіпноз використовують, щоб заспокоїтися

Якщо вивчити статистику, то стає очевидно, що найчастіше до гіпнотизерам звертаються люди, які не можуть впоратися з тривожністю, збудженням, стресом. Другий за популярністю діагноз, який лікують гіпнозом, - депресія, а потім слід алкоголізм.

4. Гіпнотизери не володіють надздібностями

Головне багатство професійного гіпнотизера - це знання і відпрацьовані навички. Здатність допомогти людині максимально розслабитися і довіритися фахівцеві приходить з роками наполегливої ​​практики.

3. Показання, дані під гіпнозом, ніколи не приймаються в суді

Дослідження показали, що в стані трансу часто трапляється політ фантазії, і людина розповідає не тільки те, що дійсно відбувалося насправді, а й власні, часом нереальні, подробиці і обставини .

2. Людина схильна до самогіпнозу

Протягом дня кожен з нас впадає в стан короткочасного трансу.Воно може тривати від кількох секунд до кількох хвилин. Таким чином людина ізвалять від нервового перенапруження.

1. Гіпноз неможливий проти волі

Якщо людина не бажає бути загіпнотизовані, ввести його в транс неможливо. Для входу в стан гіпнозу необхідні мотивація і правильний настрій. Однак шляхом відволікаючих маневрів досвідчений фахівець може викликати стан легкого трансу.