Топ-10 померлих знаменитостей, які продовжують заробляти мільйони

Спадкоємці цих знаменитостей забезпечені на довгі роки вперед! А тому не дивно, що між дітьми, онуками та іншими родичами померлих зірок нерідко виникають судові тяжби.

Експерти видання Forbes вибрали Топ-10 померлих знаменитостей, які продовжують заробляти мільйони . Своєрідний "рейтинг мертвих" Forbes публікує вже в дванадцятий раз.

Зміст:

  • 10. Теодор Гейзел
  • 9. Бетті Пейдж
  • 8. Альберт Ейнштейн
  • 7. Джон Леннон
  • 6. Мерилін Монро
  • 5. Боб Марлі
  • 4. Елізабет Тейлор
  • 3. Чарльз Монро Шульц
  • 2. Елвіс Преслі
  • 1. Майкл Джексон

10. Теодор Гейзел

Цей дитячий письменник і мультиплікатор більш відомий як Доктор Сьюз. Авторські відрахування від продажу книг і анімації приносять спадкоємцям до $ 9 мільйонів на рік. До речі, саме Гейзель придумав Гринча, який вкрав Різдво.

9. Бетті Пейдж

Актриса померла в похилому віці 85 років в 2008 році, проте, "заробляє" для своїх спадкоємців за $ 10 мільйонів в рік. Створений Бетті образ pin-up girl активно тиражують власники бутиків і салонів краси.

8. Альберт Ейнштейн

Великого вченого не стало в 1955 році. Однак і сьогодні його ім'я приносить в рік $ 10 мільйонів. Використання ідей теорії великого вибуху приносить непогані гроші сім'ї фізика. Крім того за використання імені Ейнштейна в назві планшетного комп'ютера або лабораторної апаратури виробники готові добре платити.

7. Джон Леннон

Убитий в 1980 році Леннон приносить спадкоємцям $ 12 мільйонів щорічно. Доходи "капають" від авторських відрахувань, від продажу альбомів і від проведення численних шоу "в стилі Бітлз".

6. Мерилін Монро

Ім'я та образ померлої в 1962 році зірки екрану давно перетворилися в бренд. Близько $ 15 мільйонів склали відрахування від використання фотографій Монро в рекламних кампаніях, а також в оформленні інтер'єрів кафе і СПА-салонів.

5. Боб Марлі

Співак помер від раку в 1981 році, проте, його "заробітки" за останній рік склали $ 18 мільйонів. Основний дохід приносить компанія Marley Beverage, яка виробляє розслабляючий напій Marley's Mellow Mood, а також компанія House of Marley, яка виробляє "екологічні" звукозапису і "чисті" продукти.

4. Елізабет Тейлор

Померла в 2011 році кіноактриса за останній рік "заробила" $ 25 мільйонів. Основну частину грошей приніс продаж прикрас і особистих речей на аукціонах. Також в числі статей доходів виручка від реалізації парфуму White Diamonds.

3. Чарльз Монро Шульц

Знаменитий художник-карикатурист був автором коміксів про хлопчика Чарлі і його собаку Снупі. Чарльз помер в 1977 році, проте продаж коміксів, а також тиражування зображень героїв Шульца приносить в рік $ 37 мільйонів.

2. Елвіс Преслі

Легендарний виконавець помер в 1977 році від серцевого нападу. Однак і сьогодні ім'я Преслі приносить спадкоємцям не менше $ 55 мільйонів в рік. Дохід приносять авторські відрахування, а також маєток Graceland, відкрите для відвідування публіки.

1. Майкл Джексон

Після своєї смерті Джексон продовжує "заробляти" шалені гроші - $ 160 мільйонів на рік. Основні статті доходів - це 2 грандіозних шоу цирку du Soleil, музичний каталог Mijac, відрахування від продажу альбомів, а також частка в Sony / ATV - видавничому підрозділі компанії Sony Music.