Топ-10 креативних засобів від комах

Літо - роздолля комарів, мух та інших кровосисних-шкодять, а також виробників засобів від комах . Якщо вони Вам остаточно набридли, скористайтеся нашим рейтингом креативних засобів від комах для того, щоб вибрати спосіб, оптимальний для Вашого особистого війни з паразитами.

Зміст:

  • 1. Вогонь
  • 2. Роботи
  • 3. Паутинная мухобойка
  • 4. Вакуумна гармата
  • 5. Вакуумна гармата для гуманістів
  • 6. Бейсбольна битка
  • 7. Лазерні гармати
  • 8. USB-зброю
  • 9. Ловець
  • 10. Паркан під напругою

1. Вогонь

Вогнем і мечем потрібно винищувати заклятих ворогів, це всім відомо. Розсікати комарів дворучним мечем зможе тільки професіонал, з дитинства тримає цей самий меч в руках, а от скористатися Вогняною Москітоловом Йоханнеса Фогля зможе кожен.

Настійно рекомендується дотримуватися техніки безпеки.

2. Роботи

З розробкою людиноподібних бойових роботів поки не все гладко, а ось комах ловити вони цілком здатні. Ці підступні створення чекають, коли на них сяде комаха і змітає його в кислоту щітками. Цілком ефективний засіб від комах.

3. Паутинная мухобойка

Mango Studio розробила мухобойку у вигляді путини з розрахунком на те, що ворог нашого ворога - наш друг.

4. Вакуумна гармата

Fly-Goodbye - зброя для того, щоб брати комах в полон. Не варто забувати - адже Ви на війні. Це унікальний пристрій засмоктує комаха, що пролітає на відстані 3 сантиметрів, і з зручністю розміщує муху або комара в клейкою патроні, а далі вже робіть з ним що хочете.

5. Вакуумна гармата для гуманістів

Якщо Ви не готові жорстоко поводитися з полоненими, то за допомогою цього унікального пилососа-пістолета китайського виробництва Ви можете випускати спійманих комах на вулицю. Але майте на увазі - вони можуть не оцінити вашого благородства і повернутися зі спільниками. Гуманний засіб боротьби з комахами.

6. Бейсбольна битка

Їх в нашій країні продано безліч, в десятки разів більше, ніж існує реальних гравців, тому з питанням "де дістати зброю?" проблем не виникне. Знову ж подвійна вигода: і ворога переб'єте, і удар потреніруете.

7. Лазерні гармати

Підступна Photonic Fence розпізнає пролітають комарів і безжально знищує їх. Нешкідлива для людей і домашніх тварин (якщо, зрозуміло, ваші домашні тварини не комарі).

8. USB-зброю

Ця меленькая "флешечка" створює ультразвукове поле від комарів, як тільки Ви підключаєте е то пристрій до комп'ютера або ноутбука.

9. Ловець

Новітня Catcher розроблена корейським дизайнером абсолютно проста і геніальна. По суті це лампа, до якої злітаються всі комарі, а Вам залишається в кінці лише зачинити кришку, щоб комахи виявилися в пастці.

10. Паркан під напругою

Звичайно, не варто огороджувати весь будинок парканом, до якого проведено ток, досить скористатися пристроєм Solar Powered Insect Killer. Основа його дії приблизно така ж як і у ловця: мухи з комарами летять на світло, що випромінюється пристроєм. Однак Вам не доведеться зовсім нічого робити, адже підлетівши до жаданого світу комахи наткнуться на сітку, яка знаходиться під високою напругою. Важливий плюс цього кошти від комах : працює від сонячної батареї.