Топ-10 країн з найнижчим рівнем злочинності

Боротьбою зі злочинністю займаються у всіх без винятку країнах світу. Десь це виходить краще, десь гірше.

До показників рівня злочинності можна віднести кількість навмисних вбивств на 100 тисяч осіб, кількість крадіжок і грабежів за період. Згідно зі статистикою за останній рік в Росії відбулося близько 10 умисних вбивств на 100 тисяч чоловік. За даним показником ми займаємо 49-е місце в світі. У нашому сьогоднішньому Топ-10 зібрані 10 країн з найнижчим рівнем злочинності .

Зміст:

  • 10. Кіпр
  • 9. Данія
  • 8. Ісландія
  • 7. Ірландія
  • 6. Японія
  • 5. Люксембург
  • 4. Бахрейн
  • 3. Гонконг
  • 2. Сінгапур
  • 1. Швейцарія

10. Кіпр

вважається одним з найбільш спокійних місць на території Європи. Незачинені ночами двері - тут звичне явище. Низький рівень злочинності - одна з переваг, за які Кіпр так люблять європейські туристи.

9. Данія

забезпечує громадянам спокій і безпеку. Згідно з опитуваннями, 83% датчан відчуває себе захищеними від можливої ​​атаки криміналітету. На 100 тисяч жителів країни припадає 196 поліцейських, а рівень вбивств становить менше 0, 1 на 100 000.

8. Ісландія

просто наповнена атмосферою спокою. У країні всього 700 поліцейських, які навіть не носять зброю. В ісландських в'язницях нудяться близько 200 злочинців, велика частина яких періодично відвідує будинки рідних.

7. Ірландія

може похвалитися дуже низьким рівнем злочинності. В країні відбувається всього 0, 32 вбивств на 100 000 чоловік. На сотню тисяч жителів країни припадає 322 співробітника поліції. Для порівняння, в Росії на 100 тисяч осіб припадає 634 співробітника поліції.

6. Японія

- одна з найбезпечніших країн Азії. 73% громадян країни впевнені в тому, що поліція надійно захищає їх від зазіхань злочинного світу. На 100 тисяч осіб припадає 204 правоохоронця і 0, 4 вбивств.

5. Люксембург

вражає кількістю правоохоронців - тут їх 1978 осіб на 100 тисяч жителів. Це найвищий показник в світі. Природно, що при такому співвідношенні рівень злочинності приємно низький.

3. Гонконг

демонструє завидні показники - 0, 2 вбивств на сотню тисяч чоловік і практично повна відсутність крадіжок і грабежів. Кишенькові крадіжки трапляються часом в аеропорту і місцях великого скупчення народу.

2. Сінгапур

- найбезпечніша країна в Азії. У цьому впевнені цілих 98% жителів держави. За кількістю вбивств країна поступається Гонконгу на 0, 1, але кількість крадіжок і грабежів практично дорівнює нулю. Закони в Сінгапурі суворі, діє смертна кара, а за багато злочинів передбачені покарання палицями.

1. Швейцарія

славиться спокоєм і респектабельністю. Відразу три міста країни - Женева, Берн і Цюріх - входять в десятку найбезпечніших в світі. До речі, близько половини зафіксованих в країні злочинів скоюють іноземці.Спокій і безпеку громадян охороняють доблесні поліцейські в кількості 216 осіб на 100 тисяч жителів.