Топ-10 країн для осіннього відпочинку 2013

Відпустка восени має чимало переваг. На популярних курортах стає не так багатолюдно, любителі пляжного відпочинку зможуть порадіти початку оксамитового сезону, а шанувальники екскурсійних програм - оцінити відсутність палючої спеки.

В сьогоднішню підбірку ми включили власний Топ-10 країн для осіннього відпочинку . Тут знайдеться варіант на будь-який смак і гаманець, щоб відпочинок восени 2013 став справді незабутнім.

Зміст:

  • 10. Туреччина
  • 9. Єгипет
  • 8. Мальдіви
  • 7. Країни Європи
  • 6. ОАЕ
  • 5. Таїланд
  • 4. Індія
  • 3. Україна - Крим
  • 2. США
  • 1. Марокко

10. Туреччина

Традиційне туристичне напрямки для більшості росіян не втрачає своєї популярності до середини жовтня. Майже весь вересень триває сезон, як на середземноморському, так і на Егейському узбережжі Туреччини. Пізніше краще зупинити свій вибір на таких курортах як Аланія чи Північний Кіпр.

9. Єгипет

Відпочинок в Єгипті восени 2013 року може стати одним з найбільш економних варіантів. Політичні негаразди в країні призвели до відтоку туристів. Однак висока ймовірність того, що до кінця осінь все хвилювання вщухнуть, і росіяни зможуть насолодитися якісним відпочинком на Червоному морі. До речі, в листопаді денна температура в країні коливається близько +26 градусів, а температура води становить +25.

8. Мальдіви

Особливо сприятливий для розкішного відпочинку сезон починається на Мальдівах в кінці жовтня.Коли жителі середньої смуги Росії готуються зустріти перші заморозки, відпочиваючі на райських островах насолоджуються яскравим сонцем і водою, температура якої досягає +27 градусів.

7. Країни Європи

Вересень і жовтень - прекрасний час для відвідування Європи. У вересні особливо гарні Чехія, Австрія і Швейцарія. У жовтні спадає спека в Греції, Італії та Іспанії. А шанувальники пива ні за що не повинні пропустити Октоберфест в Німеччині. Відпочинок в Європі восени відмінно підійде для тих, хто не любить натовп - місцеве населення повертається до роботи, а мільйони туристів роз'їжджаються по домівках.

6. ОАЕ

В Росії листопад - один з найбільш вологих і холодних місяців року. А ось в Еміратах відступає пекучу літню спеку і починається туристичний сезон. Тому друга половина осінь - саме час, щоб вирватися з вогкості і похмурих днів, подивитися захоплюючі дух пам'ятки, проїхати за найвищими в світі барханах пустелі Рас-ель-Хайма, зануритися в ласкаве море.

5. Таїланд

Саме листопад - один з найбільш комфортних місяців для відвідувань Таїланду. Чудовий відпочинок восени на море в оточенні азіатської екзотики приваблює сюди тисячі туристів, починаючи з середини жовтня. Температура повітря вдень трохи вище 30 градусів, ну а море прогрівається до +27.

4. Індія

Восени закінчується сезон дощів і в Індії. Починається час активного відпочинку, веселих вечірок на пляжах Гоа і екзотичних екскурсій. Тури в Індію традиційно відрізняються невисокою ціною, не дивлячись на досить тривалий переліт з більшої частини території Росії.

3. Україна - Крим

Такий близький і звичний росіянам Крим восени відкриває оксамитовий сезон.Місцеві жителі відзначають, що в перші тижні вересня нерідкі дощі, зате з 15-го числа і до середини жовтня, як правило, панує ясна і тепла погода. Ціни на відпочинок значно знижуються, а пляжі порожніють, що робить відпочинок ще більш комфортним.

2. США

Починаючи з вересня, багато авіакомпаній пропонують сезонні знижки на квитки. Тому осінь - прекрасний час, щоб відвідати, наприклад, Нью-Йорк. Спека не завадить поринути в атмосферу галасливого міста, а парки стають надзвичайно красивими в обрамленні жовтіючої листя.

1. Марокко

Клімат в Марокко дуже нагадує єгипетський, а місцеві готелі пропонують високий рівень сервісу. У поєднанні з більш стабільною політичною ситуацією Марокко має високі шанси, щоб стати одним з найпопулярніших осінніх туристичних напрямків серед росіян.