Топ-10 міст Америки з найдешевшим житлом

Хто не замислювався про переїзд в США? У нашій статті ми розглянемо, де можна купити дешеві будинки в Америці і економічний рівень запропонованих регіонів.

Ціни на житло впали настільки, що утримувати свій будинок у великому місті стало не просто не вигідно, а навіть складніше, ніж орендувати його. Щоб створити справедливу різницю між володінням і орендою, ми розрахували скільки коштує утримання квартири в Америці за умови фіксованої ставки і 30-річного кредиту без початкового внеску.

Зміст:

  • 1. Детройт
  • 2. Піттсбург
  • 3. Рочестер, Нью-Йорк
  • 4. Мемфіс, штат Теннесі
  • 5. Тампа, штат Флорида
  • 6. Клівленд, штат Теннесі
  • 7. Дейтон, штат Огайо
  • 8. Колумбія, Південна Кароліна
  • 9. Орландо, штат Флорида
  • 10. Даллас-Форт-Уерт, штат Техас

1. Детройт

Середня вартість утримання квартири: $ 8519

Річна вартість оренди: $ 9072

Детройт - це 11-й за величиною мегаполіс в 2007 році, з населенням близько 4, 5 млн. Чоловік, 1 млн. Безробітних. Місто сильно постраждав від економічного спаду, оскільки дуже залежимо від рівня розвитку машинобудування (Детройт відомий як будинок великої трійки автовиробників: General Motors, Ford і Chrysler.)

2. Піттсбург

Середня вартість утримання квартири: $ 8947

Річна вартість оренди: 9252 $.

Рівень безробіття в Піттсбурзі відносно низький - 7% населення за даними на червень 2013 року, всього налічується 2, 3 млн.людина. Тут розташована штаб-квартира НАСА.

3. Рочестер, Нью-Йорк

Середня вартість утримання квартири: $ 9523

Річна вартість оренди: $ 8448

Рочестер з населенням понад 1 млн. Чоловік знаходиться недалеко від озера Онтаріо. Це місто є домом для Eastman Kodak і Університету Рочестера. Відсоток безробітних склав 8, 4% в червні 2013, до уваги не бралися сезонні коливання.

4. Мемфіс, штат Теннесі

Середня вартість утримання квартири: $ 8593

Річна вартість оренди: $ 7524

Мемфіс розташований на річці Міссісіпі. В останні кілька років спостерігається тенденція міської агломерації - 1, 2 млн. Чоловік. Місто відоме як місце народження рок-н-ролу. Тут розташована квартира великого Елвіса і Graceland. Саме тут знаходяться офіси FedEx, AutoZone і International Paper. Мемфіс зайняв 43-е місце в країні за швидкістю виплати іпотечних заборгованостей.

5. Тампа, штат Флорида

Середня вартість утримання квартири: $ 10823

Річна вартість оренди: $ 9444

Тампа в Південній Флориді сильно постраждала від рецесії, і ціни на будинки в тут падають на 1, 5% в рік в 2007. Населення більше 2, 7 млн. чоловік. Тут розташований центральний офіс WellCare. Головна діяльність - туристична.

6. Клівленд, штат Теннесі

Середня вартість утримання квартири: $ 9934

Річна вартість оренду: $ 8364

Клівленд розташований в південно-східній частині штату Теннессі, недалеко Чаттануга. Основні роботодавці: завод Coca-Cola Bottling, завод з виробництва знаменитих джакузі і Rubbermaid. З населенням близько 112 000 чоловік, Клівленд найменший населений пункт, представлений в даному рейтингу, де найвигідніше купити дешеві будинки в Америці.

7. Дейтон, штат Огайо

Середня вартість утримання квартири: $ 8420

Річна вартість оренди: $ 7056

Рівень безробіття в штаті згідно з даними в червні 2013 склав 12, 1%.Найбільшим роботодавцем є Райт-Паттерсон Air Force.

8. Колумбія, Південна Кароліна

Середня вартість утримання квартири: $ 9885

Річна вартість оренди: $ 8016.

Колумбія є столицею держави і будинком для Університету Південної Кароліни. Населення - 700 000 чоловік. Незважаючи на те, що університет забезпечує жителів регіону роботою (охоплено декілька галузей: наука, виробництво, дослідження), рівень безробітних все одно перевищує 10%.

9. Орландо, штат Флорида

Середня вартість утримання квартири: $ 12107

Річна вартість оренди: $ 9756.

Орландо - місто в центральній Флориді з населенням понад 2 млн. Чоловік. В економіці основну роль грає туристична діяльність, саме тут знаходяться Walt Disney World, Universal Studios і парки розваг SeaWorld. Рівень безробіття за останніми даними - 10%.

10. Даллас-Форт-Уерт, штат Техас

Середня вартість утримання квартири: $ 11037

Річна вартість оренди: $ 8880.

Незважаючи на відносно високу вартість квартир, американські ріелтори стверджують, що саме в Далласі найнижчі ставки по іпотеці. Обумовлено це відсутністю великого роботодавця. Рівень безробіття - 8%. Тут цілком реально купити дешеві будинки в Америці навіть не маючи громадянства або офіційної роботи.