Топ-10 бонусних програм для власників банківських карт

Компанії сьогодні є приблизно у третини дорослого населення Росії. А пропонують карти сотні різних банків. Причому, умови обслуговування у всіх приблизно порівнянні. Ось і намагаються банки залучити клієнтів різними "фішками" і "бонусами".

Топ-10 бонусних програм для власників банківських карт ми включили в сьогоднішній огляд. Тут знайдуться пропозиції і для тих, хто багато подорожує, і для бажаючих заощадити на стільникового зв'язку, і навіть спецкарти ексклюзивно для жінок і чоловіків.

Зміст:

  • 10. "Спасибі від Ощадбанку" (СБ РФ)
  • 9. Cosmopolitan - Visa (Альфа-Банк)
  • 8. "Чоловіча карта" Visa (Альфа-банк)
  • 7. "Уралсиб-держпослуги" MasterCard Standard (Уралсиб)
  • 6. Aeroflot - MasterCard (АЛЬФА-БАНК, Сбербанк, CitiBank, "Газпромбанк", "Уралсиб", СМП, Русский Стандарт)
  • 5. MTS. CARD MasterCard (Банк МТС)
  • 4. S7 PRIORITY - VISA (Альфа-банк)
  • 3. Автокарта MasterCard (Банк Відкриття)
  • 2. MasterCard Мегафон (Авангард)
  • 1. Комплект RSB (Русский стандарт)

10. "Спасибі від Ощадбанку" (СБ РФ)

Найпопулярніша серед бонусних програм , побудованих на принципі cash-back. Відсоток від покупок, оплачених картою, повертається на рахунок власника. Програма має воістину глобальний розмах - у вигляді бонусу повертається відсоток від покупки, зробленої в будь-якій точці світу з будь-якої з карт Ощадбанку.

9. Cosmopolitan - Visa (Альфа-Банк)

Спеціальна карта для представниць прекрасної статі має не тільки жіночний дизайн, а й інші особливості.Знижки та подарунки в десятках брендових магазинів, а також при відвідуванні фітнес-центрів, салонів краси і розважальних закладів. Купуючи Cosmopolitan - Visa, клієнт фактично отримує 2 карти, одна з яких має розмір міні, але по функціональності практично не поступається традиційній.

8. "Чоловіча карта" Visa (Альфа-банк)

Для представників сильної половини людства призначена карта з особливим дизайном, по якій можна отримати обслуговування зі знижкою в десятках барів, кафе, ресторанів, автосервісів, магазинів одягу, туристичних агентств. Наприклад, в ресторанах мережі "Тінькофф" власники карти отримують кухоль пива в подарунок.

7. "Уралсиб-держпослуги" MasterCard Standard (Уралсиб)

Безіменна банківська карта видається на руки протягом декількох хвилин. Її можна використовувати як звичайну карту, але особливість полягає в наявності спеціального чіпа, що забезпечує оперативний доступ на портал Gosuslugi. ru.

6. Aeroflot - MasterCard (АЛЬФА-БАНК, Сбербанк, CitiBank, "Газпромбанк", "Уралсиб", СМП, Русский Стандарт)

Ще один варіант для любителів безкоштовних перельотів - спільний проект Альфа-Банку з компанією Аерофлот. Головний російський авіаперевізник першим на вітчизняному ринку ввів в практику бонусні милі. І на сьогоднішній день Аерофлот співпрацює з сімома кредитними організаціями.

5. MTS. CARD MasterCard (Банк МТС)

Оплачуючи покупки за допомогою MTS. CARD, власник отримує 1 бонусний бал за кожні витрачені 30 рублів. Бонусні бали перетворюються в рублі, що зараховуються на рахунок мобільного телефону. Курс обміну: 10 бонусів = 3 рубля.

4. S7 PRIORITY - VISA (Альфа-банк)

Оплачуючи покупки карткою, її власник одночасно накопичує бонусні милі в популярній авіакомпанії S7.Співпраця з авіаперевізниками - один з найпопулярніших варіантів бонусної програми для власників банківських карт . Залежно від виду карти за програмою S7 Priority власник отримує від 1 до 1. 5 миль за кожні 30 рублів, що пішли в оплату товарів.

3. Автокарта MasterCard (Банк Відкриття)

Ця карта призначена спеціально для автолюбителів. Розраховуючись за мапі на автозаправних станціях, клієнт отримує назад на рахунок 3% від витраченої суми. Крім того, на карті є кредитний ліміт з пільговим безвідсотковим періодів в 55 днів.

2. MasterCard Мегафон (Авангард)

Оплачуючи покупки такою картою, власник забезпечує надходження на рахунок мобільного телефону 1% від витраченої суми. Виплату бонусів банк здійснює один раз на місяць. А при перевипуску картки за будь-якої причини всі нарахування зберігаються.

1. Комплект RSB (Русский стандарт)

В цей незвичайний комплект входять відразу 2 карти платіжних систем MasterCard і American Express. Обидві карти приєднані до одного рахунку. При оплаті товарів по будь-якій карті на рахунок повертається відсоток від витраченої суми.