Топ-10 найкращих фільмів про зомбі

Найрізноманітніші фільми про зомбі незмінно привертають увагу любителів жахів. Незважаючи на нехитрий сюжет, глядачі із задоволенням знову і знову переглядають історії про ожилих мерців.
Пропонуємо топ фільмів про зомбі , в який увійшла десятка картин, рекомендованих до перегляду всім шанувальникам жанру.

Ми підготували оновлений список кращих фільмів про зомбі.

10. I Am Legend (Я - легенда), США, 2007 рік. Екранізація роману Річарда Метісона про те, як невідомий вірус, щоб убити половину населення Землі, залишилися перетворює на зомбі. Завданням єдину людину, що володіє загадковим імунітетом, стає вижити і знайти протиотруту.

9. Країна зомбі (Zombie Nation), 2004 рік, США. Історія про те, як серійного вбивцю - поліцейського покривають його товариші по службі, і тому юна Ромі рятується від зла лише завдяки допомозі Вуду. Чари діють таким чином, що вбивці починає мстити ціла компанія жінок-зомбі.

8. Вітаємо у Зомбіленді (Zombieland), США, 2009 рік. У розорених після навали зомбі Штатах група тих, що вижили поневіряється по країні, борючись з ожившими мерцями і намагаючись знайти притулок в парку розваг. Однак не відбулася притулок перетворюється в арену битви.

7. 28 днів по тому (28 Days Later), 2002 рік, Великобританія. Історія про зараження Англії вірусом, що викликає нестримну агресію. Група вижили відчайдушно бореться проти кровожерливих монстрів.

6. Dawn of the Dead (Світанок мерців), США, Італія, 1978 рік. Фільм вважається класикою "зомбі-жанру". Світанок мерців - це продовження кінострічки 1968 року "Ніч живих мерців". Дія фільму розгортається на території багатоповерхового супермаркету, набитого живими мерцями.

5. Ніч живих мерців (Night of the Living Dead), 1968 рік, США. Кращі жахи про зомбі - це не обов'язково фільми останніх років. Шанувальники жанру часто рекомендують почати знайомство зі світом зомбі саме з цього фільму. За сюжетом зомбі всієї планети дружно піднімаються з могил і нападають на живих.

4. Shaun of the Dead (Зомбі на ім'я Шон), 2004 рік, США, Франція, Великобританія. Рейтинг фільмів про зомбі був би неповним, якби в нього не потрапила хоча б одна пародія. Цей фільм містить масу відсилань до кращих кінострічок, присвяченим живим померлих. Картина має безліч нагород, в тому числі "Кращий фільм жахів 2005 року".

3. The Return of the Living Dead (Повернення живих мерців), 1985 рік, США. Цей фільм входить в число "класичних" і має чотири продовження, останнє з яких знято в 2005 році. Історія про те, як мертві залишають свої могили, щоб покуштувати людського мозку, - це саме той сюжет, яким найчастіше відзначені кращі фільми про зомбі .

2. Місто зомбі (Zombie Town), 2007 рік, США. Невідомі раніше науці паразити досить швидко перетворюють на зомбі населення невеликого містечка. Простий механік Джейк бореться з нечистю в компанії своєї колишньої дівчини і ще одного вцілілого товариша по нещастю.

1. Fido (Зомбі на ім'я Фідо), Канада, 2006 год. За сюжетом армія зомбі, що знаходяться під управлінням завдяки спеціальним нашийників, працює на благо людства.Але коли система дає збій, починається одвічне протистояння мертвих і живих, без якого немислимі фільми про зомбі .