Топ-10 кращих жіночих автомобілів 2015 року

Чого хочуть жінки від автомобіля? Ні, не "червоненькі" колір, а безпечний, надійний і економічний транспорт. Про це свідчать дані дослідження під назвою "рейтинг жіночих автомобілів", проведеного проектом "Рейтинги авто року". У ньому брали участь 7568 респондентів (з них 78% - чоловіки), які оцінювали "екстер'єр", безпека, надійність, керованість і ергономічність авто, що продаються на російському ринку.

Учасники опитування вибирали не менше трьох машин, кожній з яких надавався бал від 3 до 1. Чим вище бал, тим краще авто. Потім отримані бали підсумовувалися. Таким чином і було складено топ-10 жіночих автомобілів 2015 року .

Зміст:

  • 10. Fiat 500
  • 9. Ford Fiesta
  • 8. Mini Hatch
  • 7. Toyota RAV4
  • 6. Audi A1
  • 5. Mazda 3
  • 4. UZ-Daewoo Matiz
  • 3. Hyundai Solaris
  • 2. Nissan Juke
  • 1. Kia Picanto

10. Fiat 500

Більш схожий на спортивний автомобіль, ніж інші європейські малолітражки. Максимальні витрати палива моделі другого покоління з 1. 2-літровим двигуном становить 6. 4 л на 100 км в умовах міста і 4. 3 л. по трасі. Можна сказати, що бензин вона не їсть, а "нюхає". Цей італійський кабріолет оснащений роботизованою КПП і системою Start / Stop (вимикання двигуна при зупинках, швидкий старт якщо натиснути на педаль гальма).

9. Ford Fiesta

Машина для тих, хто не хоче регулярно відвідувати СТО, і цінує в машині надійність. Оздоблення салону не справляє враження дешевизни, що вряди-годи "грішать" корейські авто.У моделі з двигуном 1. 4 літри витрата пального в міських умовах становить 4. 8 л. , На трасі - 3. 6 л.

8. Mini Hatch

Візуально цей автомобіль схожий на дорогу іграшку і це враження лише посилюється незвичайним інтер'єром з величезним спідометром. Однак в умовах завантажених автомагістралей він дасть фору масивним позашляховикам і седанам. Власники хвалять дуже чутливу віддачу рульового управління і бездоганну керованість навіть на високих швидкостях. Витрата палива по місту - 6 л. , За містом - 4 л.

7. Toyota RAV4

Перший в світі компактний кросовер був хітом в кінці 90-х років, завдяки поєднанню надійності і ціни. Витрата палива у авто, оснащеного 1. 8-літровим двигуном з потужністю 125 л. с. становить 9. 4 л на 100 км по місту і 6. 20 по трасі.

6. Audi A1

На цю машину приємно дивитися, а бути її водієм - ще приємніше. Її не «веде» при високих швидкостях (180 км / год), вона витрачає по місту 8-10 л. , А поза містом - 6 л на 100 км. Салон дуже гарний, але не досить велика, щоб завантажувати в нього розсаду для дачі або везти велику сім'ю.

5. Mazda 3

Гарний зовнішній вигляд, японська збірка, просторий салон - ось за що люблять Mazda 3. З недоліків: дороге обслуговування і велика витрата палива - в мегаполісі 10-12 л. , За містом - 8-9 л.

4. UZ-Daewoo Matiz

Класична "жіноча машина" - маленька, швидка, легка в управлінні. Невеликий витрата бензину (6 л. На 100 км по трасі і 9. 25 по місту), недороге обслуговування і здатність заводитися і в сильні холоди і в спеку роблять Daewoo Matiz прекрасної "робочою конячкою" для повсякденних поїздок.

3. Hyundai Solaris

Елегантний зовнішній вигляд, ергономічний салон, в якому розмістяться з зручністю не тільки мініатюрна водійка, але і її високий супутник, місткий багажник, відмінна керованість навіть на високій швидкості - ось лише частина переваг корейського авто.У міських пробках витрата палива становить 10 л. , Поза містом - 6. 5 л.

2. Nissan Juke

Кумедний кросовер від Nissan наробив багато шуму своїм унікальним дизайном. Жіноча аудиторія, що бере участь в опитуванні, назвала його кращим жіночим автомобілем, але ось респонденти-чоловіки, яких було більше, присудили лише друге місце. П'ятидверний "Жук" відрізняється не тільки "зовнішністю", але і невеликою витратою палива (8. 1 л. По місту, і 5. 3 л за містом), потужним 1. 6-літровим двигуном з турбонаддувом (в покращеній комплектації) і відмінною керованістю.

1. Kia Picanto

Найкращий жіночий автомобіль відрізняється яскравим дизайном, комфортабельністю і безпекою. Автоматична коробка передач і легкість в управлінні роблять корейця ще більш привабливим для жінок-водіїв. Є у Kia Picanto і недоліки, в тому числі велика витрата пального (до 10 л. В місті і 7 л. За містом), маленькі колеса і жорстка підвіска, що дозволяють "насолодитися" всіма купинами і вибоїнами.