Топ-10 кращих сайтів для перегляду серіалів онлайн

З кожним роком антипіратське законодавство все жорсткіше. Де ж можна подивитися відео онлайн, не побоюючись потрапити в неприємну ситуацію? Пропонуємо вам десять найкращих сайтів Рунета, присвячених серіалів і фільмів.

Зміст:

  • 1. Амедіатека
  • 2. Megogo
  • 3. YouTube
  • 4. iTunes
  • 5. Molodejj
  • 6. Ivi
  • 7. Zoomby
  • 8. Okko
  • 9. TvZavr
  • 10. Now

1. Амедіатека

Перше місце дістається Амедіатеке. Це платний сайт, але зате найбезпечніший. Тут ви дивіться улюблене кіно абсолютно легально. Амедіатека бореться з піратством, і на показ має всі права. Популярні фільми і кращі серіали рекомендуємо дивитися тут.

2. Megogo

На другому місці Мегого. немає, цей проект заробляє на рекламі, тут все безкоштовно, але обов'язковий перегляд рекламних роликів. Правда, їх можна відключити, але за 70 рублів на місяць. А ще тут є спеціальний канал для тих, хто погано чує - фільми з субтитрами і сурдоперекладом, це дуже корисне нововведення.

3. YouTube

Третє місце у Ютуб. Третє тому, що тут зібрано відео всіх форматів, а не тільки художнє. Якщо ви хочете дивитися саме серіали, то краще вибрати спеціалізований ресурс.

4. iTunes

Четверта позиція це iTunes, сервіс для власників Еппл, тут можна взяти фільм в оренду на місяць з правом перегляду протягом сорока восьми годин, а можна купити, але це в чотири рази дорожче.

5. Molodejj

На п'ятому місці цікавий сайт Молодь. тв. Тут транслюються простенькі ситкоми, на кшталт Даєш, молодь!Якщо ви невибагливі, то цей ресурс доведеться вам до смаку.

6. Ivi

Шосте місце займає Іві. ру. Тут все трохи складно - щось можна дивитися безкоштовно, але з рекламою, на щось можна підписатися за гроші. Це ресурс для тих, хто має гарний смак, і хоче дивитися тільки кращі серіали та найбільш очікувані фільми року.

7. Zoomby

Сьоме місце у Зумбі. ру, тут найбільше телевізійних серіалів російського виробництва, тому ресурс дуже "мильний". Якщо ви шанувальник сучасних висококласних серіалів, то тут вам робити нічого.

8. Okko

Восьме місце тримає Okko, на якому багато сімейних серіалів і фільмів, підписки тут не було ніколи, всі продукти купуються по одному. Але ціни зовсім невеликі.

9. TvZavr

Передостаннє, дев'яте місце у сайту ТвЗавр. Тут дуже дивний набір стрічок, не всім сподобається цей ресурс. Зате тут безкоштовно і дуже мало реклами.

10. Now

Почесне останнє місце у ресурсу каналу ТНТ Ноу. ру. Тут транслюють Битву екстрасенсів, Дом 2 і інші подібні речі. Такий контент годиться тільки для телевізора.