Топ-10 кращих роботів пилососів

Науково-технічний прогрес не стоїть на місці і вривається в кожну сферу нашого життя. Століття тому пилососи представляли собою величезну споруду, розміром з автомобіль, з бензиновим двигуном, а зараз йде жорстка конкуренція серед виробників роботів-пилососів. Незважаючи на те, що вони з'явилися всього 10 років тому, сьогодні кожна поважаюча фірма виробляє такий, проте ціни на них не знижуються. Всі ці пилососи приблизно однакові, кожен з них прекрасно орієнтується в просторі і самостійно заряджається, однак, у кожного є свої особливості, які ми і розглянемо в рейтингу роботів-пилососів.

Зміст:

  • 10. Robotic - V-Bot
  • 9. Electrolux - Trilobite ZA 2
  • 8. LG - Hom-bot
  • 7. Chinavasion - CVOA-G 182
  • 6. MSI - R1300 Security Vacuum Robot
  • 5. Samsung - Tango
  • 4. Evolution Robotics - Mint
  • 3. Neato Robotic - XV-11
  • 2. Samsung - Hauzen VC-RE70V
  • 1. iRobot - Roomba 560

10. Robotic - V-Bot

Одна з найдоступніших моделей роботів-пилососів. Виробники пропонують три режими роботи: "вздовж стін" - для вичищення пилу з кутів і плінтусів, "випадковий" - для швидкого прибирання на невеликій території, "спіраль" - для збирання на великій території з невеликою кількістю меблів.

9. Electrolux - Trilobite ZA 2

Його маршрут можна обмежувати за допомогою спеціальних стрічок, високий кліренс дозволяється справлятися з шнурами і килимами, що попадаються на шляху, а потужні щітки дозволяють збирати як великий сміття. Так і дрібні пилинки.

8. LG - Hom-bot

Орієнтується в просторі за допомогою двох камер, а також ультразвукового і інфрачервоного датчика.Працює дуже тихо і незалежно.

7. Chinavasion - CVOA-G 182

Відрізняється від інших моделей тим, що не має плоску форму: в його верхній частині розташовується камера, тому проблемою може стати прибирання під диванами і т. П. Однак його можна використовувати з абсолютно невластивою для пилососів метою - спостерігати за квартирою. Він оснащений Wi-Fi модулем, що дозволяє передавати відео в інтернет, а також керувати пилососів дистанційно.

6. MSI - R1300 Security Vacuum Robot

Цей пилосос також оснащений камерою, інформація з якої передається в інтернет, однак цей пилосос ще й сам оповіщає господарів про небезпеку в будинку! Як тільки камера засечет рух в будинку, тут же власники отримають тривожний сигнал з повним відеозвітом.

5. Samsung - Tango

Головною особливістю цього пилососа є його здатність працювати на будь-яких поверхнях. І звичайно, для зручності споживачів, цей пристрій безшумно і їм можна дистанційно керувати.

4. Evolution Robotics - Mint

Можлива і сухе і вологе прибирання, в залежності від того, яку ганчірку прикріпіть. З великим сміттям пилосос не справляється, а ось підлогу вичистить до блиску і від бруду і від пилу.

3. Neato Robotic - XV-11

Більшість пилососів справляється з пилом просто: підмітають її, а ця модель саме всмоктує її. Також оснащений унікальною системою навігації, завдяки якій спочатку складає докладний план будинку, включаючи меблі та дверні прорізи, а потім прибирає, переміщаючись з кімнати в кімнату.

2. Samsung - Hauzen VC-RE70V

Сам визначає коли і де потрібно прибирати завдяки вбудованої фотокамери, яка знімає навколишнє оточення і зберігає їх в пам'яті.

1. iRobot - Roomba 560

Один з перших, що з'явилися на ринку роботів-пилососів, і, без сумніву, один з кращих, очолює рейтинг пилососів 2012.Оснащений датчиками перешкод, забруднення і висоти, завдяки чому сам визначає ступінь забруднення і необхідність прибирання. Також прекрасно справляється з пилом в кутах.