Топ-10 кращих ресторанів Росії

Експерти приватного швейцарського клубу "Elitelife Europe" спеціалізуються на виборі та оцінці найдостойніших ресторанів, готелів, театрів, концертних майданчиків, казино і клубів. Наш нинішній Топ-10 кращих ресторанів Росії заснований на оцінках суворого журі "Elitelife Europe", яке крім власних уподобань орієнтується на відгуки реальних відвідувачів.

Примітно, що жоден з них, не увійшов до кращі ресторани світу. У десятку кращих увійшли не тільки столичні заклади. Так що, приїхавши в Єкатеринбург або Сочі, буде легко відповісти на питання "Який ресторан вибрати?".

Зміст:

  • 10. "DOCE UVAS" (Єкатеринбург)
  • 9. "Каліпсо" (Сочі)
  • 8. "Dolce Vita" (Єкатеринбург)
  • 7. "Класика" (Новосибірськ )
  • 6. "Ф. М. Достоєвський" (Санкт-Петербург)
  • 5. "Семіфреддо MULINAZZO" (Москва)
  • 4. "CIPOLLINO" (Москва)
  • 3. "Кафе Пушкін" (Москва)
  • 2. "Палкін" (Санкт-Петербург)
  • 1. "Турандот" (Москва)

10. "DOCE UVAS" (Єкатеринбург)

В перекладі з іспанського назву цього ресторану означає "12 виноградин". Заклад пропонує страви традиційної іспанської кухні. На першому поверсі відкрито тапас-бар, де можна спробувати вина різних сортів в супроводі маленьких закусок - тапас.

9. "Каліпсо" (Сочі)

Цей середземноморський ресторан розташований в самому фешенебельному районі Сочі - між Морвокзалом і концертним залом "Фестивальний". Двоповерхова будівля ресторану нагадує вітрильник, а в інтер'єрі присутні елементу суднового декору.

8. "Dolce Vita" (Єкатеринбург)

Ресторан італійської кухні пропонує чудові страви, приготований шеф-кухарем шеф-кухар Вітторіо Соверіной. Крім безлічі варіантів піци і пасти тут можна скуштувати традиційні італійські десерти - мачедонія, сорбетто, панакотту.

7. "Класика" (Новосибірськ)

В меню ресторану більше 80 найменувань різних страв. Шеф-кухар Жан-Клод Фюжье щодня радує гостей шедеврами італійської та французької кухні. Щовечора в "Класики" грає жива музика.

6. "Ф. М. Достоєвський" (Санкт-Петербург)

Цей ресторан славиться стравами, приготованими за старовинним російським рецептам. Інтер'єр закладу виконаний в стилі 19 століття. Ресторан має два зали, менший з яких розділений на кілька затишних зон для невеликих компаній.

5. "Семіфреддо MULINAZZO" (Москва)

Шеф-кухар цього ресторану середземноморської кухні переїхав до Москви з Сицилії, де його власний ресторан був удостоєний двох зірок Мішлен. Інтер'єр ресторану покликаний занурити гостей в затишну практично домашню атмосферу.

4. "CIPOLLINO" (Москва)

Ресторан славиться неординарним поєднанням авторської і середземноморської кухонь. Шеф-кухар ресторану Марк Фош удостоєний зірки Мішлен - престижної нагороди в світі гастрономії.

3. "Кафе Пушкін" (Москва)

Перший поверх цього ресторану оформлений в стилі аптеки 18-го століття. Другий поверх - колишня бібліотека. В "Пушкіна" подають російські національні страви в скрупульозно відтвореної атмосфері 18-19 століть.

2. "Палкін" (Санкт-Петербург)

Один з кращих ресторанів Росії пропонує страви французької та російської кухні. Заклад славиться своєю винотекою, що включає більше 120 сортів вин різних країн світу.Ресторан приймає гостей з 1806 року.

1. "Турандот" (Москва)

Від інтер'єрів цього розкішного ресторану у багатьох відвідувачів захоплює дух. Тут всюди мармур, позолота і інші не менш цінні матеріали. Їдять гості під звуки арфи і клавесина. На оздоблення та оснащення ресторану було витрачено 50 мільйонів доларів.