Топ-10 кращих новорічних фільмів

В компанії культового фільму "Іронія долі, або З легким паром!" Новий рік зустрічали мільйони наших співвітчизників протягом десятиліть. У багатьох будинках ця традиція сильна і по сей день. А вже починаючи з 1 січня, і до закінчення канікул кіно стає одним з найулюбленіших розваг. Природно, що в цей час краще за інших виглядають фільми, присвячені Новому року та Різдва.

Пропонуємо оцінити Топ-10 кращих новорічних фільмів вітчизняного та імпортного виробництва. До речі, тим, у кого відсутній передноворічний очікування дива, перегляд такого кіно особливо рекомендується!

Зміст:

  • 10. Різдвяна історія.
  • 9. Реальне кохання.
  • 8. Грінч - викрадач Різдва.
  • 7. Тариф Новорічний.
  • 6. Приходь на мене подивитися.
  • 5. Пережити Різдво.
  • 4. Ялинки.
  • 3. Щасливого Різдва.
  • 2. Відпустка за обміном.
  • 1. Один вдома.

10. Різдвяна історія.

Фільм знятий за повістю Чарльза Діккенса і розповідає історію скупердяя Ебенезера Скруджа. Духи Різдва дарують людині шанс змінити себе на краще.

9. Реальне кохання.

Дев'ять історій любові напередодні Різдва віртуозно переплітаються перед глядачем. Фільм пронизаний атмосферою різдвяного дива. Один з кращих новорічних фільмів відрізняє блискучий акторський склад.

8. Грінч - викрадач Різдва.

Нелюбий усіма Грінч вирішує викрасти ненависне Різдво, так як дивитися на радісні обличчя і загальні побажання щастя йому нестерпно.Чари свята змінює навіть цього несимпатичних буркотливого зеленого чоловічка.

7. Тариф Новорічний.

Героїня Валерії Ланської не вірить в новорічні дива. Однак її життя, немов за помахом чарівної палички, змінює один телефонний дзвінок. Фільм відрізняє добрий гумор, забавний сюжет і така зворушлива наївність. Від перегляду глядач отримує суцільний передноворічний позитив.

6. Приходь на мене подивитися.

Новорічна мелодрама сповнена сумних і радісних моментів. Фінал, як і належить, напередодні такого свята, буде світлим. Фільм прикрашає чудова гра Олега Янковського та Ірини Купченко.

5. Пережити Різдво.

Незважаючи на те, що картина отримала 2 номінації на "Золоту малину" за "Найгірший сценарій" і "Найгірший фільм", для багатьох саме вона є улюбленим новорічним фільмом. Основна ідея сюжету - страждання самотнього мільйонера, якому не з ким провести Різдво.

4. Ялинки.

Події в цій новорічній комедії розгортаються відразу в 11 містах. Тут є місце і справжнього дива, і виконання заповітного бажання, і справжню дружбу і, звичайно ж, кохання.

3. Щасливого Різдва.

Магія Різдва зупиняє кровопролиття в грудні 1914 року. Німці, англійці і французи виходять з траншей, щоб потиснути один одному руки і побажати: "Щасливого Різдва!".

2. Відпустка за обміном.

Дві дівчини з розбитими серцями вирішують помінятися будинками і почати життя заново. У новорічній романтичній мелодрамі кожна з героїнь знайде свою половину. Фільм вселяє віру в себе і дарує чудовий настрій.

1. Один вдома.

Улюблена новорічна комедія для мільйонів людей. Маколей Калкін, який грає хлопчика, забутого вдома в переддень Різдва, здатний підняти навіть саме занепадницького настрій.