Топ-10 кращих ідей для бізнесу з нуля

Багато людей колись наважилися на те, щоб відкрити свою справу. Чому вони ризикнули? У кожного була своя мета. Кому-то набридло горбатитися на "тітку" або "дядю", хтось хотів стати керівником, а деякі мріяли покінчити з безробіттям. Ми представляємо вам Топ-10 кращих ідей для бізнесу з нуля . Ці варіанти підійдуть тим, хто хоче зайнятися своєю справою.

Зміст:

  • 10. Збірка меблів на дому
  • 9. Надання психологічних послуг
  • 8. Надання бухгалтерських та юридичних послуг
  • 7. Кур'єрська служба
  • 6. Майстерня аерографії
  • 5. Дизайн-студія
  • 4. Організація дитячих свят
  • 3. Туристичне агентство
  • 2. Продаж hand-made товарів
  • 1. Репетиторство, тренінги

10. Збірка меблів на дому

Жодна сфера діяльності не обходиться без меблів. Зайнятися її складанням на дому - це гарний початок великого шляху. Для такого бізнесу вам будуть потрібні інструменти, клей і т. Д. Цією справою найкраще займатися в компанії. Так швидше можна виконати обсяг роботи. За один зібраний кухонний гарнітур можна отримати від 40 доларів США.

9. Надання психологічних послуг

В нашому сучасному світі стільки проблем, негараздів, що у багатьох просто не витримують нерви. В результаті чого у людей з'являється потреба в психолога. Фахівці припускають, що саме всередині нас і сидить корінь всіх проблем. Якщо його вирвати, то все пройде. Психологи цим і займаються. Вони слухають, розуміють, не засуджують, дають слушні поради.У цьому буде і полягати суть вашої роботи. Для такої діяльності у вас має бути освіта. Вам потрібно закінчити хоча б психологічні курси. Витрати на навчання ви протягом місяця при малому завантаженні відшкодуєте. За один сеанс люди будуть платити вам від 25 доларів США.

8. Надання бухгалтерських та юридичних послуг

Для надання подібних послуг у вас має бути необхідну освіту. Ви будете консультувати різних громадян. Для такої діяльності не потрібен кабінет. Яка суть роботи? Ви будете консультувати людей в юридичних питаннях, готувати звіти, документи та інше.

7. Кур'єрська служба

Це досить затребувана ідея, так як великі фірми частенько користуються кур'єрськими послугами. Для відкриття такої справи потрібен телефон і карта міста. За одну доставку платять від 4 доларів США.

6. Майстерня аерографії

Таким справою варто займатися, якщо у вас є здібності до малювання, а також досить фінансів. В цей бізнес потрібно добре вкластися, так як аерограф та необхідний інвентар коштують дорого. Вам буде потрібно близько 15 тисяч доларів, але незабаром ви відшкодуєте витрати. Аерографія на авто може коштувати від п'яти до п'ятнадцяти тисяч доларів.

5. Дизайн-студія

Якщо у вас є архітектурне або художню освіту, то ви можете відкрити таку справу і спробувати потрапити в рейтинг дизайн-студій Росії. Можете займатися як дизайном інтер'єру квартир, так і оформленням паперової продукції (календарів, візиток і інше). Для цієї справи вам буде потрібно офіс і комп'ютер. Може також знадобитися принтер. Якщо немає на це коштів, то є інший варіант. Можна найняти віддалених співробітників і працювати через інтернет і телефон.

4. Організація дитячих свят

Це відмінна ідея для бізнесу з нуля. Для відкриття такої справи вам будуть потрібні костюми, ростові ляльки, реквізити і сценарії. Для реклами можна провести кілька виступів в школах або дитсадках. За годину такої роботи можна отримати від 70 доларів і більше.

3. Туристичне агентство

Відпочинок - ця галузь, на якій можна добре заробити. Можна відкрити своє агентство з організації турів. Це може бути фототурізм або тури для любителів риболовлі. Ідей в цій галузі багато. Головне вибрати надійного туроператора.

2. Продаж hand-made товарів

З давніх-давен товари ручної роботи дуже високо цінувалися. Згадайте хоча б перські килими. Вишитий килимове полотно коштує від 300 доларів. У цій сфері можна заробляти, продаючи різні товари. Ви вмієте вишивати? Продавайте вишиті картини. Робите гарні прикраси? Продавайте брошки та сережки. Знаєте, як виготовляти мило або косметику в домашніх умовах? Тоді почніть продавати косметичну продукцію ручної роботи.

1. Репетиторство, тренінги

Можна навчати всьому, що самі знаєте. Ви можете відкрити курси кулінарного мистецтва або вивчення іноземної мови. Вести такий бізнес реально навіть через інтернет, використовуючи спеціальні програми для зв'язку. Готувати дітей до державного іспиту - ще одна можливість заробити. За одну годину навчання вам будуть платити від 4-5 доларів.