Топ-10 кращих гаджетів для відпустки

Високі технології супроводжують нас сьогодні всюди. Тому навіть у відпустці людина не готова відмовитися від звичних і корисних пристроїв, що служать для зв'язку, фото- і відеозйомки або розваг.

Опитування, проведене порталом Hi-Tech @ Mail. Ru серед інтернет-користувачів, дозволив нам скласти Топ-10 кращих гаджетів для відпустки . До речі близько 4% респондентів заявили, що поїдуть відпочивати зовсім без техніки. А ось 1% відпускників візьмуть з собою щось, що не заявлене в переліку Mail. Ru.

Зміст:

  • 10. Кілька гаджетів.
  • 9. Навігатор
  • 8. Ігрова приставка
  • 7. Плеєр
  • 6. Відеокамера
  • 5. Електронна читалка
  • 4. Ноутбук у відпустці
  • 3. Фотоапарат
  • 2. Планшет
  • 1. Телефон для сучасного відпускника

10. Кілька гаджетів.

Дивно, але, незважаючи на те, що кожен третій гаджет ламається саме на відпочинку, 20% опитаних не бажають обмежитися чимось одним, а візьмуть з собою у відпустку відразу пару-трійку пристроїв.

9. Навігатор

- буде вкрай корисний для тих, хто подорожує на своєму авто або збирається брати машину на прокат в незнайомій місцевості. Бажано заздалегідь продумати маршрут і вибрати найкращий навігатор з необхідним набором карт.

8. Ігрова приставка

- стане в нагоді захопленим геймерам, які віддають перевагу проводити час в переїздах, насолоджуючись улюбленим заняттям. Для тих, хто подорожує з дітьми, приставка може стати підмогою в боротьбі за вільний час - цей гаджет легко захопить невгамовне чадо мінімум на півгодини.

7. Плеєр

- беруть з собою не тільки меломани, а й ті, хто бажає за час відпустки, наприклад, підтягнути свою іноземну мову за допомогою аудіо-курсів. Багато шанувальників плеєрів стверджують, що якість звуку у спеціального гаджета не йде ні в яке порівняння зі звучанням мобільника.

6. Відеокамера

- допоможе надовго зберегти найбільш захоплюючі моменти відпустки. Якщо чекають тривалі екскурсії, краще прихопити з собою запасний акумулятор.

5. Електронна читалка

- активно витісняє паперову літературу. Немає більше потреби тягнути з собою пару важких книжок або купувати на місці чтиво за завищеною ціною - хороша електронна книга гаджет в змозі вмістити достатню кількість літератури, а якщо пристрій вміє виходити в Інтернет, то можливості власника практично не обмежені.

4. Ноутбук у відпустці

- це засіб зв'язку, медіа-плеєр, електронна читалка і ігрова приставка в одному флаконі. Компактні нетбуки і їх більш солідні побратими, хоча і входять в наш рейтинг ноутбуків за якістю, але поступаються модним нині планшетів, все ж користуються заслуженою любов'ю відпускників.

3. Фотоапарат

- вже не гаджет першої необхідності. Камери сучасних телефонів дозволяють робити непогані кадри. А багато людей готові пожертвувати якістю на догоду мобільності - не брати з собою зайве, а використовувати для зйомки телефон.

2. Планшет

- обганяє за популярністю ноутбук, перш за все, завдяки своїй компактності. Хороший планшет при досить скромних габаритах і малій вазі здатне замінити практично будь-який гаджет з нашого рейтингу.

Зовсім скоро, курорти підкорить кращий планшет Samsung - Galaxy Tab 2.

1. Телефон для сучасного відпускника

- не тільки засіб зв'язку. Багатофункціональні популярні смартфони поступаються планшетним комп'ютерам лише, мабуть, розмірами дисплея. До речі, 14% з числа опитаних на Hi-Tech @ Mail. Ru беруть телефон з собою, але не планують користуватися мобільним зв'язком.