Топ-10 кращих міст Росії для зустрічі Нового року

Складна геополітична ситуація і курс рубля змушують російського туриста шукати альтернативи вже уторованим маршрутами. Перебування за кордоном стало небезпечним. Залишається відпочивати в рідних пенатах - кількість турів по Росії виросло на 20%. В якому місті зустріти Новий рік 2016, спробуємо розібратися.

На допомогу туристу портал Oktogo визначив десять найпопулярніших місць відпочинку в Російській Федерації, де громадяни збираються зустрічати новий 2016 рік. Однак в десятці немає вже давно користуються заслуженою популярністю місць на кшталт Суздаля, Великого Устюга і Червоної Поляни. Всі місця там вже продані - їх заздалегідь розкуповують туристичні компанії. І хоча в Росії взимку не знайдеш теплих морів, зате морозу і засніжених ялин більш ніж достатньо. А що ще потрібно для новорічного настрою?

Зміст:

  • 10. Нижній Новгород, 2000 руб. / Добу
  • 9. Єкатеринбург, 2530 руб. / Добу
  • 8. Новгород Великий, 3700 руб. / Добу
  • 7. Ярославль, 4000 руб. / Добу
  • 6. Псков, 2640 руб. / Добу
  • 5. Калінінград, 3430 руб. / Добу
  • 4. Казань, 3700 руб. / Добу
  • 3. Москва, 3850 руб. / Добу
  • 2. Сочі, 5800 руб. / Добу
  • 1. Санкт-Петербург, 3350 руб. / Добу

10. Нижній Новгород, 2000 руб. / Добу

Нижній Новгород входить в сто міст світу, які Юнеско визнала володіють світової, культурною та історичною цінністю. У місті понад 600 пам'яток архітектури та історії.А канатна дорога над Волгою - найдовша в Європі.

9. Єкатеринбург, 2530 руб. / Добу

Столиця Уралу пропонує безліч розваг - від походів в цирк, зоопарк і аквапарк до прогулянок по засніженому парку ім. Маяковського, де в Новий Рік буде даватися безліч уявлень.

8. Новгород Великий, 3700 руб. / Добу

Стародавній батько міст руських за безліч століть не розгубив своєї чарівності. А ще там є заповідник дерев'яного зодчества, інтерактивна виставка "Господарський двір", де відвідувачі зможуть дізнатися ближче побут селянської родини позаминулого століття, і навіть страусина ферма.

7. Ярославль, 4000 руб. / Добу

Перлина Золотого кільця недавно відсвяткувала своє тисячоліття. Крім оглядів музеїв і участі в гуляннях місто пропонує ряд можливостей для активного туризму, в тому числі трекінгу і риболовлі.

6. Псков, 2640 руб. / Добу

Безліч музеїв і екскурсій дозволять в повній мірі ознайомитися з одним з найдавніших і своєрідних міст Росії. А ще Псков популярний у рибалок - річка Велика рясніє найрізноманітнішої рибою.

5. Калінінград, 3430 руб. / Добу

Самий "європейський" і найкраще місто Росії підготував велику програму на Новий рік: на площі буде даватися театралізована вистава, безліч кафе і ресторанів допоможуть оцінити місцеву кухню, а все післясвяткові дні на площах і парках міста будуть проводитися барвисті фестивалі для дітей і дорослих.

4. Казань, 3700 руб. / Добу

Татарстан може похвалитися власним Дід-Морозом, і звуть його Киш-Бабай. Ще можна влаштувати пікнік в лісі, покататися на санях, покуштувати татарської кухні і відвідати розважальну фольклорну програму зі східним колоритом.

3. Москва, 3850 руб. / Добу

Столиця Росії пропонує гостям насичену розважальну програму. Масові гуляння, катання на ковзанах, новорічні вистави в парках і фестивалі створять гідну альтернативу традиційній зустрічі майбутнього року на Червоній площі під величний бій курантів. Однак спиртними напоями доведеться запастися заздалегідь - в центрі Москви з 7 вечора по 8 ранку можна буде придбати спиртне.

2. Сочі, 5800 руб. / Добу

У порівнянні з минулим роком відпочиваючих в Сочі стало більше на 20% - Олімпіада зробила хороший вплив на туристичний комплекс та інфраструктуру. Та й м'який клімат (взимку в Сочі від +6 до +15 градусів) дозволить відпочити від морозів. А ще в багатьох готелях і пансіонатах є басейни з морською водою. Відмінний варіант для новорічного відпочинку 2016.

1. Санкт-Петербург, 3350 руб. / Добу

А ось і лідер десятки кращих російських міст, де можна відзначити Новий рік. Суміш витонченого аристократизму з широкою російською душею виробляють незабутній ефект на мандрівників. І культурна програма в місті багатюща - від традиційних музеїв та виставок до народних гулянь, катань на ковзанах, безлічі ярмарків, і театралізованих вистав.