Топ-10 кращих автомобілів 2011 року

Чоловічий журнал зі світовим ім'ям Playboy опублікував на своїх сторінках незвичайний рейтинг автомобілів, які жителі США зможуть купити в 2011 році. Нестандартним можна назвати сам критерій відбору. Він не брав до уваги таких традиційних якостей, як швидкісні переваги, безпеку, економічність або настільки актуальна зараз дружба з навколишнім середовищем. У кращих традиціях журналу основними параметрами для виявлення переможців стали стиль, сексуальність, ефектність автомобілів.

Те, що в список кращих увійшли дорогі автомобілі і престижні марки нікого не здивувало. Родзинка полягала в тому, що практично всі згадувані моделі ще не були випущені в продаж. Їх презентація на автомобільних салонах повинна була відбутися не раніше середини року. Поряд із залізними красенями, які тільки будуть визначати високу автомоди, в список потрапили досить скромні за ціною машини, а також автомобілі, вже освоєні американськими покупцями. Пропонуємо вашій увазі переможців рейтингу Playboy в різних номінаціях.

Місце № 10

Залізний кінь - номінація для найшвидших і прекрасних. Тут поза конкуренцією виявився суперкар Мерседес SLS AMG. Щоб під'їхати на такому коні до червоній килимовій доріжці або на престижну презентацію, доведеться віддати близько 250 тисяч $ (ціна в США).

Місце № 9

В номінації Кращий гібрид перемогу здобула спортивна Хонда CR-Z.Впевнений в собі атлет буде доступний в США за 20-25 тисяч $.

Місце № 8

Категорію Спортивний седан очолив Aston Martin Rapide. Значний, низький м'язистий - він буде зачаровувати ревом мотора за 200 тисяч $.

Місце № 7

Переможець серед Спортивних купе - Cadillac CTS-V - загадковий красень, який знає, що таке справжня швидкість. Вартість автомобіля складає близько 60 тисяч $.

Місце № 6

Найкращий кабріолет - Porsche Boxster Spyder. Легкий елегантний автомобіль з уважними "очима" і ніжним відтінком ретро обійдеться в 60-65 тисяч $.

Місце № 5

Прорив року за версією Playboy - Mazda 2. Навіть компактний хетчбек, лавірує в щільному міському потоці може виглядати серйозним і привабливим. Не важливо, що його вартість всього близько 15 тисяч $.

Місце № 4

Номінація Кращий джип не видала сенсацій. Jeep Grand Cherokee залишився неперевершеним по значності і внутрішньої пристрасті. Щоб стати його власником, в США вам буде потрібно 30-35 тисяч $.

Місце № 3

В категорії Приміський авто найкращим був названий електромобіль Nissan Leaf. Його оригінальний дизайн дійсно не залишає байдужим, але в приміських поїздках доведеться точно розраховувати відстані, щоб не стихнути від розрядженого батареї. Вартість машини в США становить 25-30 тисяч $.

Місце № 2

Кращий мотор виявився у електромобіля Chevrolet Volt. Питається, хіба може майже безшумний мотор зробити яскраве враження? Мабуть журнал вважає, що не це головне. У США автомобіль можна придбати за 30-35 тисяч $.

Місце № 1

Переможець номінації Перспективне авто - представницький седан Hyundai Equus. Класика і розкіш завжди залишається модною і привабливою, особливо якщо готовий викласти за неї близько 60 тисяч $.